vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Výpujční řád:


1. Při první výpůjčce požadujeme vratnou kauci 300-500 Kč na každý zapůjčený nosič,doklad s osobními údaji, trvalým bydlištěm a fotografií. Osoba, která nám dobrovolně poskytla osobní údaje, má právo na přístup k těmto údajům a právo požadovat o jejich opravu, doplnění, zablokování nebo vymazání podle § 21 zák. č. 101/2000 Sb..
2. Pokud nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, nebo nemáte trvalé bydliště v Karlových Varech, DVD a BLU-RAY Vám půjčíme pouze na vratnou kauci 300,- Kč na 1 DVD a 500,- Kč na 1 BRD. Pokud jste u nás poprvé, půjčíme Vám maximálně 3 tituly.
3. Máte možnost se u nás zaregistrovat za jednorázový poplatek 30,- Kč. Obdržíte registrační kartu, která je přenosná pro členy rodiny a opravňuje Vás k rezervaci titulů. Majitel kartičky je ihned zařazen do soutěže o nejlepšího zákazníka, který od nás obdrží na konci roku věcný dárek v hodnotě 500,- Kč až 1000,- Kč.
4. Rezervace titulů je možná pouze s registrační kartou a to do 19.30 hod.
5. DVD a BRD Vám půjčujeme do druhého dne a to do 18.30 hod. Za později vrácené DVD či BRD a za každý další den Vám budeme účtovat plnou cenu výpůjčky. Při poškození DVD-BRD (prasklý disk) Vám budeme účtovat částku za výměnu nosiče 500,- Kč! V případě ztráty DVD či BRD požadujeme plnou náhradu! Tato částka, jelikož je s autorskými právy může přesahovat 1000,- Kč!
6. Upozorňujeme zákazníky, že v případě uvedení nepravdivých údajů o své osobě a případného porušení výpůjčního řádu úmyslným nevrácením videokazety či DVD, budeme požadovat náhradu škody občanskoprávní cestou, případně cestou Policie ČR dle trestního zákona tr. č. podvodu podle § 250 tr.zák. a trestního činu krádeže dle § 247 tr. zákona!
 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)