vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry




anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.



Titul DVD:

Krvavá nevěsta (Ready or Not)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HORROR

ZEMĚ: USA

ROK: 2019

REŽIE: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

HRAJÍ: Samara Weaving, Adam Brody, Mark O'Brien, Henry Czerny, Andie MacDowell, Melanie Scrofano, Kristian Bruun, Nicky Guadagni, Elyse Levesque, John Ralston, Hanneke Talbot, Daniela Barbosa, Liam MacDonald, Celine Tsai

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 96 min.


Grace (Samara Weaving) je zamilovaná do Alexe Le Domase (Mark O'Brien), pohledného a úspěšného mladíka z bohaté rodiny, kterého si právě bere za muže. Grace je nadšená, jako sirotek totiž konečně získá rodinu, po které touží. Le Domasovi sice nejsou zrovna tradiční rodina a někteří si Grace zrovna neoblíbili, to jí však radost nikterak nekazí. Aby se Grace stala oficiální součástí rodiny Le Domasů, musí si s nimi po půlnoci zahrát některou z tradičních her, kterou si sama vylosuje. Zvolí hru na schovávanou, jejím úkolem je schovat se tak, aby ji žádný ze svatebčanů do svítání nenašel. Grace ale netuší, že její budoucí příbuzní a jejich služebnictvo vytahují různé střelné, bodné i sečné zbraně. Grace naštěstí brzy pochopí, která bije, a rozhodně svou kůži nechce prodat lacino.



 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)