vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Titul DVD:

Anna (Anna)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 2019

REŽIE: Luc Besson

HRAJÍ: Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans, Cillian Murphy, Nikita Pavlenko, Alexej Maslodudov, Eric Godon, Ivan Franěk, Jean-Baptiste Puech, Adrian Can, Alison Wheeler, Andrew Howard, Jan Oliver Schroeder, Jess Liaudin, Christopher Craig, David Coburn, Tonio Descanvelle, Manuel Sinor, Cansu Tosun, Niccolò Senni, Paul Lefèvre, Alain Figlarz, Igor Savočkin, Rupert Wynne-James, Christophe Tek, Avant Strangel, Travis Kerschen, Alexej Anikin

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 118 min.


Ruská modelka Anna Poliatova má pohnutý osud. Aby unikla domácímu násilí, nechala se vycvičit Olgou (Helen Mirren) a stala se speciálním agentem KGB. Anna se vržena mezi špičkové agenty dvou znesvářených tajných služeb. jejím úkolem je v první řadě přežít a čekat na rozkazy. Anna je film plný zvratů, vášnivých vztahů a dechberoucí akce. 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)