vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Titul DVD:

Poslední semestr (The Professor)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: DRAMA

ZEMĚ: USA

ROK: 2018

REŽIE: Wayne Roberts

HRAJÍ: Johnny Depp, Zoey Deutch, Danny Huston, Rosemarie DeWitt, Siobhan Fallon Hogan, Linda Emond, Ron Livingston, Megan Peta Hill, Kaitlyn Bernard, Farrah Aviva, Odessa Young, Devon Terrell, Matreya Scarrwener, Katherine Evans, Marilyn Norry, Keith MacKechnie, Justine Warrington, Paloma Kwiatkowski, Michael Kopsa, Ken Kramer, Christine Willes, Dolores Drake, Denalda Williams, Rohan Campbell

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 90 min.


Univerzitního profesora Richarda (Johnny Depp) zaskočí lékařská diagnóza. Protože mu podle lékařů nezbývá mnoho času, rozhodne se využít zbývající čas skutečně naplno, zkouší různé neřesti od alkoholu a tabáku až po nejrůznější sexuální praktiky, uráží ty, kteří ho štvou, a s ničím si příliš neláme hlavu. Postupně však dojde k poznání, že je třeba všem odpustit a se všemi se smířit, aby mohl v klidu odejít... Poslední semestr je zábavné i dojemné komediální drama o muži, který se rozhodl dožít svůj život naplno až do úplného konce. 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)