vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-SO: 10-19 hod.NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Chvění 4 (Tremors 4: The Legend Begins)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 2004

REŽIE: S. S. Wilson

HRAJÍ: Michael Gross, Sara Botsford, August Schellenberg, Billy Drago

ODKAZ:
http://imdb.com/title/tt0334541/maindetails


Neviditelný predátor likviduje havíře z odlehlého hornického městečka Rejection v Nevadě. Majitel dolu, Hiram Gummer (Michael Gross), pradědeček Burta Gummera z původního „Chvění“, si najme profesionály, aby lidožrouta zlikvidovali dříve, než ho nestvůra připraví o existenci. Rozpoutá se totální válka. Boj, který začíná v hlubinách země, eskaluje v ulicích městečka!

Impostor živá zbraň (Impostor)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 2002

REŽIE: Gary Fleder

HRAJÍ: Gary Sinise, Madeleine Stowe, Vincent D Onofrio, Tony Shalhoub, Tim Guinee, Mekhi Phifer, Elizabeth Pea, Lindsay Crouse, Shane Brolly, Rachel Luttrell, Ivana Milicevic, Kimberly Scott, Clarence Williams III

ODKAZ:
http://us.imdb.com/Details?0160399


Píše se rok 2079 a zuří nelítostná válka s mimozemšťany. Televizní zprávy přináší další a další informace o nevinných obětech teroru z vesmíru. Spencer John Olham (Gary Sinise) je elitní inženýr - konstruktér válečných strojů, jehož otec zahynul jako hrdina na začátku konfliktu. Žije si spokojeným životem se svou ženou, lékařkou Mayou (Madelaine Stowe). Sympatický a charakterní muž je náhle obviněn agentem tajné služby - údajně má být nástrojem mimozemšťanů, doslova načasovanou živou bombou - výbušninu má mít údajně instalovánu přímo v srdci. Nikdo s ním nemá slitování. Nikdo ho neposlouchá, nikdo mu nevěří. Podaří se mu utéci, ale neobejde se to bez lidských obětí - jednou z nich je i jeho nejlepší přítel. To jen utvrzuje všechny ostatní, že je skutečným zrádcem. Z lesklého světa supermoderních vymožeností a života na špici mezi společenskou elitou utíká na okraj společnosti, kde jedině se mu dostává jakési podpory. Všechno ale nasvědčuje tomu, že nemá žádnou šanci přesvědčit ostatní, že jde o omyl. Nezbývá mu než zariskovat vysokou hru o všechno - život, čest i důvěru vlastní ženy.Sci-fi thriller autora kultovních románů Blade Runner, Total Recall a Screamers, Philipa K. Dicka.

Invaze (Arrival, The)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 2002

REŽIE: David N. Twohy

HRAJÍ: Lindsay Crouse, Charlie Sheen, Richard Schiff, Ron Silver, Teri Polo, Leon Rippy

ODKAZ:
http://www.imdb.com/title/tt0115571/


Astrofyzik Zane Zaminski objeví se svým kolegou Calvinem tajemné radiové signály, které pravidelně přicházejí z vesmíru. Když tento zajímavý objev oznámí svému nadřízenému Gordianovi z vedení speciálního oddělení NASA, čeká ho nepříjemné překvapení: dostává příkaz okamžitě ukončit další výzkum a důležité materiály z jejich astronomické laboratoře jsou zabaveny. Vzápětí je Zane ze svého zaměstnání propuštěn a nejen to - brzy zjistí, že někdo usiluje o jeho život. V té chvíli už tuší, že tajemné radiové signály mají něco společného s tepelnými elektrárnami zcela neznámé konstrukce...

Kostka (CUBE, THE)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 2002

REŽIE: Kamil Pixa


Nepřátelská, cizí, odcizená. Taková je Kostka. Takový je i film i místo, kde se jeho děj odehrává. Protože děj se odehrává v kostce. Místnost pět krát pět krát pět metrů, ve všech stěnách včetně stropu a podlahy krytý vstup do dalších místností pět krát pět krát pět a v nich opět ve všech stěnách kryté vstupy do dalších místností... V tomto podivném kubistickém komplexu se postupně probudí policista, studentka matematiky, mistr útěků, psycholožka, projektant a autistický chlapec. Ještě včera žili nezávisle na sobě své životy, dnes jsou - kde vlastně jsou? Nevědí to oni sami, neví to divák. Všichni však záhy zjistí, že některé z místností skrývají smrtící pasti nejrůznější podstaty. A že když zůstanou v té bezpečné, záhy umřou žízní. A že východ je možná tam někde venku, nicméně nikdo z nich netuší, CO tam venku doopravdy je.Zapomeňte na drahé, výpravné, oslňující hloupé filmy. Jsme daleko od Hollywoodu, jsme v Kanadě. Zní to omšele, avšak pro film Kostka opravdu platí to jediné pravidlo o tom, že neplatí žádná pravidla. Není žádný nalinkovaný scénář, není žádný odhadnutelný konec, žádné předvídatelné bafačky. Je jen bezmoc, cizost a hrůza. Hrůza z bezmoci, z cizosti a... z ostatních!

Lovec vetřelců (Alien Hunter)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 2003

REŽIE: Ron Krauss


Pro výzkumný tým NASA v nejodlehlejší části Antarktidy začíná další rutinní den - najednou komunikační satelit zachytí záhadný signál přicházející z podivného objektu, který leží několik metrů pod ledem. Vedoucí vědecké výpravy má podezření, že nepochází ze Země a okamžitě zavolá Juliana Romea (James Spader), starého přítele, který dříve pracoval jako kryptolog pro americký vládní program SETI (Výzkum mimozemské inteligence). Bývalý LOVEC VETŘELCů chytí poslední letadlo na jižní pól a brzy se setkává s neidentifikovatelným předmětem uvězněným ve velkém bloku ledu. Rome zkonstruuje dekódovací zařízení, rychle rozluští komplikovaný matematický kód a odhalí, že skrývá mimozemské varování ... Strhující boj s časem o záchranu planety před totálním zničením v tomto napínavém sci-fi thrilleru teprve začíná!Bonusy:Audio komentář režiséraVynechané scényZáběry z natáčeníFilm o filmuFotogalerieSrovnání se storyboardy3 kinotrailery

Matrix (MATRIX)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 1999

REŽIE: Andy Wachowski


Představte si, že vaše realita je jen iluzí a vaše nejtemnější noční můry jsou ve skutečnosti pravdivé. Představte si, že vaše současnost je vlastně minulostí a to budoucí se děje právě teI. Když si to dokážete představit, potom se budete cítit jako hrdina snímku Matrix Thomas Anderson (KEANU REEVES). A věřte, že to nebude příjemný pocit. Anderson je normální mladý muž, který se jen snaží přežít v každodenním shonu moderního velkoměsta. A má všechny předpoklady aby se mu to povedlo: dobré přátele, milující rodinu a perspektivní práci v multinárodní počítačové společnosti Meta Cortech. Jednoho dne, nebo lépe řečeno noci, se však do jeho spokojeného mozku zakousne strašlivá noční můra. Zdá se mu, že byl proti své vůli vložen v podobě dat do počítače a všechno to, co až dosud považoval za svůj osud, je jen vírem dat okolo několika tištěných spojů. Má pocit, že mu byla jeho mysl ukradena a uvězněna v obřím Matrix počítače budoucnosti. Začíná vážně pochybovat o své každodenní skutečnosti. Byl skutečně vhozen do stroje? Kdo je za to zodpovědný? Je tam s ním zavřeno i těch několik stovek lidí, které zná? Nebo jsou to jen projekce, které mají udržet zdání reality? A pak je tu otázka nejdůležitější: pokud je to všechno pravda, co se stane, až jeho věznitelé přijdou na to, že ji zná? Jedno z nejočekávanějších akčních sci-fi tohoto roku může začít... Disk obsahuje: Making Of - dokumentární pořad z natáčení (film o filmu), doprovázený komentářem herečky Carrie-Anne Mossové, střihače Zacha Steanbergera a supervisora vizuálních efektů Johna Geaty Take The Red Pills - Vezmi si červenou tabletu odhalí tajemství realizace dvou skrytých, mimořádně náročných triků Fallow The White Rabbit - Následuj bílého králíka nabízí alternativní záběry z natáčení - jiné uhly záběru kamery, které nebyly použity Music Audio track - přináší audio záznam hudby k filmu s komentářem skladatele Dona Davise

Minority report (MINORITY REPORT)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 2002

REŽIE: Steven Spielberg


Píše se rok 2054. Washington D.C. je zbaven kriminality. Budoucnost je světlá. Vina je potrestána dřív, než ke zločinu vůbec dojde. PreKrim, elitní jednotka Ministerstva spravedlnosti, dokáže vraždě zabránit díky třem jasnovidcům, psychotronickým osobnostem, které neomylně určí pachatele. Je to nejmodernější obrana proti zločinu, dokonalý systém. Velitel jednotky PreKrim John Anderton (Tom Cruise) má díky své tragické zkušenosti tisíc důvodů pracovat pro tuto elitní jednotku ze všech sil. Jeho motivem je ušetřit tisíce lidí tragédie, jakou sám prožil. Informace od tří médií se nejdříve přenesou na plazmovou obrazovku. John zde analyzuje, co jasnovidci vidí. Nepochybuje o své práci, dokud se sám nestane podezřelým číslo 1.Pak Johna Andertona jeho vlastní jednotka pod vedením osobního rivala Danny Witwera (Colin Farrell) sleduje na každém kroku.

Návrat do budoucnosti (BACK TO THE FUTURE)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 1985

REŽIE: Robert Zemeckis


Jedna z nejúspěšnějších komedií všech dob přichází! Steven Spielberg uvádí nepřekonatelně zábavnou fantazii, který vás zanese za hranice času s vtipem, imaginací a díky skvělému zázraku. Michael J.Fox hraje Marty McFlye, typického amerického teenagera osmdesátých let, který je nešťastnou náhodou poslán do roku 1955 v plutoniem poháněném stroji času vynalezeném bláznivým vědcem Christopherem Lloydem. Během tohoto úžasného výletu v čase musí Marty zařídit, aby se jeho budoucí rodiče, Crispin Glover a Lea Thompson, setkali a zamilovali se do sebe. Pak se teprve může vrátit do budoucnosti. V režii Roberta Zameckise bude každý chtít tuto povedenou dobrodružnou komedii Návrat do budoucnosti vidět znovu a znovu.

Návrat do budoucnosti 2 (Back to the Future Part II)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 1989

REŽIE: Robert Zemeckis

HRAJÍ: Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson, Thomas F. Wilson, Elisabeth Shue, Casey Siemaszko, Billy Zane, Jason Scott Lee, Elijah Wood, Flea, Tracy Dali, Mary Steenburgen

ODKAZ:
http://www.imdb.com/title/tt0096874/combined


V druhé části vynikající sci-fi komedie má Marty plné ruce práce. Nejprve musí do budoucnosti zachránit syna a potom zase do minulosti, aby zachránil sám sebe.

Návrat do budoucnosti 3 (Back to the Future Part III)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 1990

REŽIE: Robert Zemeckis

HRAJÍ: Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Mary Steenburgen, Thomas F. Wilson, Lea Thompson, Elisabeth Shue, Dub Taylor, Flea, Donovan Scott

ODKAZ:
http://www.imdb.com/title/tt0099088/


Tentokrát se Michael J. Fox vydává na záchranou misi do roku 1885. Třetí Martyho cesta do minulosti, kde je třeba zachránit přítele a vyřešit problém, jak se dostat zpátky do budoucnosti.další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)