vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry

novinky v půjčovně DVD

 Jumanji: Vítejte v džungli!
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Star Wars: Poslední z Jediů
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Špindl
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Matky na tahu o Vánocích
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Thor: Ragnarok
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Hráči se smrtí (2017)
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Liga spravedlnosti
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Suburbicon: Temné předměstí
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Maxinožka
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Příšerákovi
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Ferdinand
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 47 metrů
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Vražda v Orient expresu
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Professor Marston & the Wonder Women
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Blok 99
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Zabít Gunthera
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Sněhulák
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Bajkeři
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Alibi na klíč
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Esa z pralesa
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Šťastná hvězda
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
   více podrobnostianketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


připravujeme
květen

   více podrobností NEJVĚTŠÍ SHOWMAN CESTA BEZ NÁVRATU LAJNA HUDBA TICHA PÁTÁ LOĎ PADDINGTON 2 ČERTOVINY INSIDIOUS: POSLEDNÍ KLÍČ VILLA CAPRI ZTRACEN V DŽUNGLI ZTRACEN V DŽUNGLI (BRD) NEJTEMNĚJŠÍ HODINA 7 ŽIVOTŮ 7 ŽIVOTŮ (BRD) MAMKA A TAŤKA USS INDIANAPOLIS: BOJ O PŘEŽITÍ TENKRÁT V KALIFORNII NEMILOVANÍ RENEGÁTI RENEGÁTI (BRD) COCO COCO (BRD) ZOUFALÉ ŽENY DĚLAJÍ ZOUFALÉ VĚCI LEGO DC SUPERHRDINKY: STŘEDNÍ ŠKOLA TŘI BILBOARDY KOUSEK ZA EBBINGEM CIZINEC VE VLAKU CIZINEC VE VLAKU (BRD) LABYRINT: VRAŽEDNÁ LÉČBA LABYRINT: VRAŽEDNÁ LÉČBA (BRD) KOLO ZÁZRAKŮ ZMENŠOVÁNÍ ZMENŠOVÁNÍ (BRD) DOKONALÁ LOUPEŽ DOKONALÁ LOUPEŽ (BRD)    více podrobností

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 250 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

SPY KIDS 2 (Spy Kids 2)

ŽÁNR: RODINNÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2002

REŽIE: Robert Rodriguez


Antonio Banderas alias Gregorio Cortez a jeho povedená rodina – dcera Carmen, syn Juni a žena Ingrid se vracejí na filmové plátno v pokračování snímku Spy Kids – jakéhosi „Jamese Bonda pro děti“ - nazvaném „Ostrov ztracených snů“.Zatímco v prvním díle se z Carmen a Juniho teprve prvotřídní mezinárodní špióni stali, v druhém díle jsou už ostřílenými speciálními dětskými agenty. Při mimořádně delikátní misi na tajemném ostrově se musí utkat nejen s dospělými nepřáteli, ale i konkurenčními dětskými agenty – Garym a Gerti Gigglesovými.Jestliže v jedničce zachraňovali špióni-junioři mámu s tátou, nyní se situace otáčí a na řadu se záchrannou misí přichází agenti-rodiče, Gregorio a Ingrid. Osud celého světa tak znovu závisí na schopnostech rodiny Cortézových.Akce, napětí, humor, fantazie, speciální efekty, řada neuvěřitelných vynálezů – znovu a ještě ve větší míře. Série „Spy Kids“ nabízí zábavu srozumitelnou dětem i dospělým, skutečné napětí, důraz na osobní statečnost, schopnost překonat nejen jakéhokoli nepřítele, ale především sám sebe, a zároveň i ideály soudržnosti rodiny a jasného protikladu dobra a zla.

Thunderbirds (THUNDERBIRDS)

ŽÁNR: RODINNÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2004

REŽIE: Jonathan Frakes


ThunderbirdsNeuvěřitelně rychlá vesmírná loď.Vytahovat svět z problémů, je práce na plný úvazek. Bývalý astronaut Jeff Tracy a jeho čtyři synové, založili přísně tajnou organizaci Záchrana světa (International Rescue), která dohlíží na klidný chod světa. Pět neuvěřitelně rychlých strojů THUNDERBIRDů umožňuje Jeffovi a jeho synům být vždy krok před Zlem. Úhlavní nepřítel Hood je však jednoho dne chytne do pasti a chce zneužít jejich vesmírné lodě ke svým záměrům. Nejmladší z Tracyho synů - Alan, je naštěstí dosud v bezpečí na tajném ostrově. Zvládne zachránit svou rodinu ... a s ní celý svět?

Zoubek (TOOTH)

ŽÁNR: RODINNÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2004

REŽIE: Edouard Nammour


UK - 2004Jedna rozpustilá víla.Jeden velký omyl.Jedno skvělé dobrodružství.Dáte-li si pod polštář svůj první vypadlý mléčný zoubek, najdete ráno na jeho místě minci.Co se ale stane, když místo jedné mince bude hromada peněz...??? Pak teprve přijde to pravé dobrodružtví.

Alex a Ema (Alex and Emma)

ŽÁNR: ROMANTICKÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2003

REŽIE: Rob Reiner

HRAJÍ: Kate Hudson, Luke Wilson, Sophie Marceau, David Paymer, Rip Taylor, Rob Reiner, Cloris Leachman, Robert Costanzo, Jordi Caballero

ODKAZ:
http://imdb.com/title/tt0318283/


Alex (LUKE WILSON) je spisovatel s většími schopnostmi zadlužit se než napsat knihu. Aby se zbavil dotěrných věřitelů, musí během 30 dnů dokončit svůj román nebo skončí mrtvý. Na pomoc si najme stenografku Emmu (KATE HUDSON), které začne diktovat svůj příběh o romantickém vztahu mezi třemi lidmi. Půvabná, ale také poněkud tvrdohlavá Emma má neustálé výhrady k jeho spisovatelským nápadům. Ty pomalu a bezděčně začínají Alexe i jeho příběh ovlivňovat. Obsah knížky se začíná podobat skutečnosti a život příběhu z románu.

Andělská tvář (ANDĚLSKÁ TVÁŘ)

ŽÁNR: ROMANTICKÝ

ZEMĚ: ČR

ROK: 2002

REŽIE: Zdenek Troska


DRAMALáska, nenávist a strach zahalené mlhou tajemství ...Francie, polovina 19.století. Kostelní zvony bijí na poplach, hoří klášter. Ve zmatku, který tu nastal, zahlédne náhodný jezdec dívku v okně prvního patra. Oheň jí odřízl cestu a tak bez váhání skočí do nabídnuté náruče. Tvář svého zachránce ani nezná. Ten si však odnesl její medailónek. O dva roky později. Na zámku Mornay žijí dva nevlastní bratři. Dědic titulu a majetku, aristokratický jemný Raoul a Filip, neurvalý, nespolečenský muž se špatnou pověstí. Právě sem, na zámecký ples, přivádí paní Collierová dceru Charlottu, nesmělou a nezkušenou klášterní schovanku, aby udělala partii, protože jejich finanční situace se po smrti manžela stala neudržitelnou. Do měsíce je z Charlotty Raoulova žena a paní na Mornay. Láska jí nasadila růžové brýle a tak dlouho po svém příchodu nevidí a neslyší to, co si nikdo na zámku netroufne vyslovit nahlas. Charlotta zoufale hledá pravdu a odhalená tajemství přinášejí nečekané rozuzlení ... ANDĚLSKÁ TVÁŘ nepochybně osloví nejširší divácké spektrum.

Bílý Oleandr (WHITE OLEANDR)

ŽÁNR: ROMANTICKÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2002

REŽIE: Peter Kosminsky


Nadešel čas OLEANDRů, poznamenala matka. Když se milenci touto dobou navzájem zabijí, svede se to na vítr. To je vysvětlení autorky literární předlohy Janet Fitchové, za jakých okolností došlo k vraždě ze žárlivosti, kolem které se odvíjí příběh umělkyně Ingrid (Michelle Pfeiffer) a její odhodlané dcery Astrid. Ta se po matčině uvěznění za vraždu milence s odvahou, odhodláním a humorem učí žít v pěstounských rodinách a pochopit svou osobnost. Podmanivý příběh o vztazích mezi matkou a dcerou, o sexualitě a síle je film BÍLÝ OLEANDR.Bonus:Rozhovory. Kinotrailer. TV spoty. B - rolls.

Čokoláda (CHOCOLAT)

ŽÁNR: ROMANTICKÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2000

REŽIE: Lasse Hallström


Naštvalo vás v poslední době něco? Máte pocit, že váš život v poslední době nestojí za nic? Pak si ho oslaďte! Nabízíme vám tu nesladší a nejrafinovanější Čokoládu, od dob, kdy cukrářské výrobky začaly sládnout. A jestli s vámi již teď lomcuje nejjemnější pokušení vrhnout se na tuto dobrotu, pak vězte, že vaše choutky budou několikanásobně odměněny. A to nejen cukrkandlovým příběhem, natočeným na motivy bestselleru Joann Harrisové, v němž hladinu poklidného městečka navěky rozbouří volnomyšlenkářská dívka. Dobrá čarodějka Vianne bojuje proti předsudkům maloměsta sladkou čokoládou, která má na místní obyvatele magický vliv. Jako neškodná droga v nich probouzí potlačované touhy, zapovězené pocity a touhu po tom, prožít opravdový život. Je však jasné, že konzervativním zahořklým zástupcům starých hodnot její přítomnost začne brzy vadit. S čímž ani mléčná Fidorka s kokosovou náplní nic nenadělá. Kouzelný filmový děj, hraničící s romantickou pohádkou pro dospělé, je na DVD rozdělen do osmnácti kapitol ve stylovém provedení lákavé čokoládové bonboniéry.. Ano, je to život. Jen si vzpomeňte, co říkala maminka Forrestu Gumpovi: „Život je jako bonboniéra.“ Nabídka DVD disku je stejně rozmanitá jako sortiment luxusní cukrárny. Základem je Film o filmu (25 min), který všem filmovým mlsalům umožní pohled za kulisy tohoto sladkého projektu, stejně jako kratičký (4.20 min) dokument Návrhy kostýmů, vypovídající, že oděvy herců nesponzorovala Milka, ani Snickers a komentář režiséra a tří producentů. Pro ty, kteří nemají nikdy dost, se v nabídce vyjímá pásmo nepoužitých scén (7.30 min), fotogalerie a speciální nabídka ve které ti co vlastní DVD-ROM v počítači naleznou tapety a web linky. A když k tomu přičteme fakt, že menu celé v češtině (s extra přáním pro tuzemské příznivce čokoládových výrobků) nezbývá než konstatovat, že takováto dobrota vám stoprocentně osladí život, který náhlo, vlivem blbého dne, zhořkl.DVD Čokoláda vám přináší firma SPI společně ve spolupráci s authoringovým studiem DMP, neboť nejen Orion, ale i DMP a SPI jsou vaše čokoládové hvězdy.DVD Bonus:Interaktivní menu animované přechody, Přímá volba scén Upoutávky Komentář tvůrců Fotogalerie Film o filmu Dokument o návrhu kostýmůAudio Dolby Surround (CZ, EN), Dolby Digital 5.1 (EN)Titulky: česky, anglicky, srbsky, slovinsky, chorvatsky, makedonsky, slovenskyBonusový materiál:dokument z natáčenífilm o filmukomentářtrailery

Dobrý Will Hunting (GOOD WILL HUNTING)

ŽÁNR: ROMANTICKÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 1997

REŽIE: Gus Van Sant


Dvacetiletý Will Hunting (Matt Damon) je matematický génius. Jeho genialita ho může proslavit a dostat do velkého světa. Aby se jeho sen splnil, musí se vzdát života, který dosud žil, včetně svého nejlepšího přítele (Ben Affleck). Do jeho nové existence vstupují dva lidé, kteří ho velmi ovlivňují - psycholog McGuire (Robin Williams), který se ho snaží vést v jeho těžkém přerodu a krásná studentka medicíny Skylar (Minnie Driverová), která mu chce dokázat, že kromě dokonalosti a vědy existují i jiné krásy života.

Felix & Rose (Décalage horaire)

ŽÁNR: ROMANTICKÝ

ZEMĚ: Francie

ROK: 2002

REŽIE: Dani&egrale Thompson

HRAJÍ: Jean Reno, Juliette Binoche, Sergi L&oacupez, Scali Delpeyrat

ODKAZ:
http://us.imdb.com/Title?0293116


Ona uteká od muža, o ktorom si myslí, že ho už nemiluje. On uteká za ženou, o ktorej si myslí že ju stále miluje. On má letieť prvou triedou z New Yorku do Mníchova. Ona má “last minute“ letenku do Mexico City. On je na pokraji nervového zrútenia, ale nechce si to pripustiť. Ona si prvýkrát uvedomuje, že jej doterajší život je omyl. Ona je zhovorčivá, extrovert, nedá sa prehliadnuť. On je diskrétny, mlčanlivý, uzavretý.

Kašlu na lásku (Down with Love)

ŽÁNR: ROMANTICKÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2003

REŽIE: Peyton Reed


Soundtrack k romantické komedii se zápletkou, ve které hraje Renée Zellwegerová a Ewan McGregor, o jiskřící kolizi mezi ženou, která se zřekla lásky a miláčkem žen, který si myslí, že lásku nepotřebuje. Soundtrack obsahuje i společnou píseň obou hlavních představitelů.další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)