vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry

novinky v půjčovně DVD

 Jumanji: Vítejte v džungli!
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Star Wars: Poslední z Jediů
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Špindl
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Matky na tahu o Vánocích
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Thor: Ragnarok
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Hráči se smrtí (2017)
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Liga spravedlnosti
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Suburbicon: Temné předměstí
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Maxinožka
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Příšerákovi
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Ferdinand
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 47 metrů
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Vražda v Orient expresu
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Professor Marston & the Wonder Women
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Blok 99
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Zabít Gunthera
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Sněhulák
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Bajkeři
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Alibi na klíč
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Esa z pralesa
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
 Šťastná hvězda
(náhled obrázku bude brzy doplněn)
   více podrobnostianketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


připravujeme
květen

   více podrobností NEJVĚTŠÍ SHOWMAN CESTA BEZ NÁVRATU LAJNA HUDBA TICHA PÁTÁ LOĎ PADDINGTON 2 ČERTOVINY INSIDIOUS: POSLEDNÍ KLÍČ VILLA CAPRI ZTRACEN V DŽUNGLI ZTRACEN V DŽUNGLI (BRD) NEJTEMNĚJŠÍ HODINA 7 ŽIVOTŮ 7 ŽIVOTŮ (BRD) MAMKA A TAŤKA USS INDIANAPOLIS: BOJ O PŘEŽITÍ TENKRÁT V KALIFORNII NEMILOVANÍ RENEGÁTI RENEGÁTI (BRD) COCO COCO (BRD) ZOUFALÉ ŽENY DĚLAJÍ ZOUFALÉ VĚCI LEGO DC SUPERHRDINKY: STŘEDNÍ ŠKOLA TŘI BILBOARDY KOUSEK ZA EBBINGEM CIZINEC VE VLAKU CIZINEC VE VLAKU (BRD) LABYRINT: VRAŽEDNÁ LÉČBA LABYRINT: VRAŽEDNÁ LÉČBA (BRD) KOLO ZÁZRAKŮ ZMENŠOVÁNÍ ZMENŠOVÁNÍ (BRD) DOKONALÁ LOUPEŽ DOKONALÁ LOUPEŽ (BRD)    více podrobností

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 250 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Arnoldovy patálie (HEY ARNOLD!)

ŽÁNR: ANIMOVANÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2002

REŽIE: Tuck Tucker


ARNOLDOVY PATÁLIEUSA 1996Bezcitný podnikatel má hrozivý plán: srovnat Arnoldovu čtvrť se zemí a postavit obrovské nákupní středisko. Čas ubíhá a všichni volají po zachránci. A tím je právě Arnold!Audio Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky, portugalskyTitulky: české, anglické, maďarské, polské, arabské, bulharské, portugalské

Animatrix (Animatrix, The)

ŽÁNR: ANIMOVANÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2002

REŽIE: Peter Chung, Andy Jones,

HRAJÍ: Akio Ô,tsuka, Mindy Clarke, Dwight Schultz, Carrie-Anne Moss, Keanu Reeves, Rick Gomez, Hedy Burress, Terrence T.C. Carson, Tress MacNeille, Tom Kenny, Olivia d Abo, Allison Smith

ODKAZ:
http://us.imdb.com/Details?0328832


Svět Matrixu se stále rozrůstá: série devíti příběhů v nejlepších tradicích východní animované školy obohacuje svět bratrů Wachowských o další fascinující motivy. Vražedná válka lidí proti strojům pokračuje a kreslení Neo a Trinity nesmějí ani na chvíli zahálet.

Aladin - speciální edice (ALADDIN - S.E. 2CD)

ŽÁNR: ANIMOVANÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 1992

REŽIE: neuveden


Rodinný, USA - 1992Vzneste se na kouzelném létajícím koberci a vydejte se na napínavý let plný legrace v jednom z nejvýpravnějších dobrodružných filmů všech dob. Čeká na vás ALADIN, který vás provede příběhem a ukáže svá kouzla. Skvělé dobrodružství doplňuje podmanivá hudba, která byla oceněna prestižním Oscarem.Aladin žije se svou rozpustilou opičkou uprostřed zvláštního města. Jeho obyčejný život naruší dobrodružství, ve kterém se snaží zachránit princeznu Jasmínu ze spárů zlého kouzelníka Jafara.Aladin ale není na těžký úkol sám - má kouzelnou lampu. Stačí ji otřít a zjeví se duch, který má smysl pro humor a dovede měnit podoby. A tak splní i přání, kdy se chce Aladin proměnit v krásného prince, aby okouzlil Jasmínu.Moc lampy odhalí také zlý Jafar a jeho jízlivý papoušek Jago. Oba přemýšlejí, jak by se jí zmocnili. Aladin nad nimi musí zvítězit. Ne silou, ale chytrostí. Aby opravdu získal srdce princezny Jasmíny, musí také dokázat, že je opravdovým princem se šlechetným srdcem. A tady nepomůže bohatství, ale správné činy.

101 Dalmatinů II (101 Dalmatians II : Patch's London Adventure)

ŽÁNR: ANIMOVANÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2002

REŽIE: Walt Disney

DÉLKA: 71 min.


Flíček je stále obklopen spoustou svých bratrů a sestřiček. V tomto moří černobílých skvrnek zatouží vystoupit z anonymního davu a stát se hrdinou - jako jeho televizní vzor Blesk. Jednoho dne se Flíček omylem ztratí své rodině a jako zázrakem se setká s Bleskem. A co víc, stane se dokonce jeho parťákem! Život slavného psa ale není zdaleka tak jednoduchý, jek to vypadá na televizní obrazovce. Mezitím se známá Gruella zamiluje do nového druhu umění - flekatých obrazů. Aby inspirovala jejich tvůrce, unese zbytek dalmatinní rodiny. A tak je Flíčkovi a Bleskovi, aby spolu vymysleli plán na jejich záchranu. Oba parťáci si tak vyslouží daleko větší obdiv a poctou, než je pomíjivá sláva umělé televizní hvězdy.

Životní zkouška (PROOF OF LIFE)

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 2000

REŽIE: Taylor Hackford


Velké množství případů, kdy byli uneseni manažeři mezinárodních firem udělalo z organizovaných únosů velmi dobrý byznys. Také to vyvolalo protitah v podobě iniciativ zaměřených na jejich získávání zpět. To vše je provázeno tajnými dramaty plnými bývalých špionů, obrněných aut a helikoptér. Lidé po celém světě se stávají rukojmími, čekají až za ně bude složeno výkupné a doufají, že přežijí. Pro jejich rodiny je to emocionálně drásající. Pro únosce je to pouze obchod. Americký inženýr pracující v zemi Latinské ameriky Peter Bowman je unesen a za jeho vydání má být vyplaceno výkupné tří milionů dolarů. Podnik pro který pracoval se však právě ocitl na pokraji bankrotu a smlouvu s pojišťovnou zajišťující peníze pro podobné případy zrušil jako první. Pouze Bowmanova manželka Alice (Meg Ryan) odmítne vzdát boj o jeho život. Brzy však zjistí, že pokud chce svého muže zachránit bude potřebovat pomoc. Expert na únosy a výkupné Terry Thorne (Russell Crowe) je Alicinou jedinou nadějí na záchranu jejího muže. Je veteránem zvláštních vojenských sil a devět let pracoval na podobných případech. Přijme proto od Alice úkol zachránit jejího manžela, ale brzy zjistí, že je mnohem těžší než si na začátku oba představovali.…

Železný dráp (CLAWS OF STEEL)

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: Hong Kong

ROK: 1993

REŽIE: Jing Wong


Své žáky učí bránit se, ale teď musí zaútočit!Vynikající kung fu film, špičková akce a zároveň komedie s hvězdným Jet Li.Mladý mistr kung fu Wong musí přestěhovat svoji školu bojových umění, ale brzy zjistí, že nová budova stojí hned vedle nevěstince. Wong a jeho žáci mají konflikty s boxery a znepřátelí si i šéfa policie. V okolí mizí mladé dívky. Wong začne mít podezření - má policie s únosy něco společného? Neslouží nevěstinec jako přestupní stanice při pašování bílého masa? Začne pátrat na vlastní pěst, ale aby zjistil pravdu, bude muset naplno využít všechny své znalosti umění kung fu.

Žádné boží zprávy (SIN NOTICIAS DE DIOS - NO NEWS FROM GOD)

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 2001

REŽIE: Agustin Diaz Yanes


Píše se rok 2001. Poslední období nebylo pro Nebe a jeho zájmy ani trochu příznivé. Jeho manažeři mají čím dál tím větší starosti, protože minulý rok byl počet duší, které prošly skrze síto jejich zkoušek, prakticky nulový. A v Pekle už začínají mít problém s prostorem… Vypadá to, že Peklo definitivně vyhrálo bitvu mezi dobrem a zlem. Ale právě když nebeští manažeři, ztrápení a plní depresí, jsou už blízko okamžiku přiznání prohry, obdrží jedno přání – matka Manyho Chavese, boxera s bouřlivou minulostí, je žádá, aby zkusili zachránit duši jejího syna. Manažeři Nebe to vezmou jako poslední příležitost a vysílají na Zem jednoho ze svých nejschopnějších andělů, Lolu Nevado (Victoria Abril). Lola, v roli jeho manželky, se pokouší zachránit Manyho duši pro Nebe. Ale pekelná informační služba okamžitě zaznamená Lolinu přítomnost na Zemi. Kvůli rovnováze vůči jejímu konání posílají zkušenou agentku Carmen Ramos (Penélope Cruz). Carmen vstupuje v roli jedné z Manyho sestřenic do jeho domova. Ve skromném madridském bytě a v supermarketu, kde pracují, oba andělé - ten z Pekla i ten z Nebe – rychle zjistí, že teorie a praxe jsou zcela odlišné. Kdykoli se Lola pokouší konat dobro, ať v práci nebo doma, výsledky jsou katastrofální. Na druhou stranu, vždy když se Carmen pokouší činit zlo, zjistí, že lidské bytosti jsou v působení zla daleko zdatnější než ona sama. Na konec, oba andělé – Lola a Carmen - dají dohromady své síly, aby dosáhli svého cíle a zjistili, že mají mnohem více společného, než by si kdy dokázali představit.

Ztracená zbraň (MISSING GUN)

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: Japonsko

ROK: 2002

REŽIE: Chuan Lu


ZTRACENÁ ZBRAŇ - akční thriller o lásce a odhodlání jednoho muže, který se pokouší zachránit svou čest. Policista z malého města se jednoho rána probudí po divoké noční oslavě a zjistí, že jeho ZBRAŇ - znamenitá služební puška se třemi náboji - je pryč. Zatímco se pokouší vzpomenout, co dělal uplynulou noc, jeho bývalá přítelkyně je nalezená mrtvá ... a zdá se, že kulka vyšla z jeho ZBRANĚ! Teď musí nejprve očistit své jméno a přesvědčit nadřízené, že není vrah. Pouští se do závodu s časem a rychlého pátrání, dříve než další dvě kulky najdou svůj cíl.

Zloději 

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: Japonsko

ROK: 1991

REŽIE: J. WooZločin je extrémní sport (RIDERS)

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: Francie

ROK: 2002

REŽIE: Gérard Pirés


Jsou čtyři a mají jedinou vášeň – rychlost. V rychlých autech a na bruslích se mění v partu, která vyznává maximální riziko. Jsou odvážní a drzí. A chtějí být bohatí. Žádná banka si před nimi není jista. Plány čtveřice jsou stále dokonalejší a jejich útěky stále smělejší. A pak šéf party adrenalinových lupičů vymyslí šílený plán, který má všem vytřít zrak. Pět bankovních loupeží v pěti po sobě následujících dnech. Zisk? 20 milionů dolarů. A potom jít od toho... Akční krimi z dílny režiséra komedie Taxi - Gérarda Pirése. Bonusy:TrailerFilm o filmuVideoklipStoryboardFogotaleriedalší stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)