vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

A co když je to pravda? (Just Like Heaven)

ŽÁNR: ROMANTICKÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2005

REŽIE: Mark Waters

HRAJÍ: Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Donal Logue, Dina Spybey, Ben Shenkman, Jon Heder, Ivana Milicevic, Rosalind Chao, Chris Pflueger, Kerris Dorsey, Alyssa Shafer

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 91 min.


Romantická komedie o dvou lidech, kteří dokázali, že láska je opravdu nesmrtelná. Když si David (Mark Ruffalo) pronajal byt v San Francisku, poslední věc, kterou ve svém novém domově očekával, byla spolubydlící. Poněkud hysterická mladá dáma jménem Elizabeth (Reese Witherspoon) se totiž před ním najednou zjeví jako duch a začne tvrdit, že Davidův nový byt ve skutečnosti patří jí. David to pokládá za obrovské nedorozumění, ovšem jen do chvíle, než se Elizabeth vypaří stejně záhadně, jako se objevila. Ne nadlouho. Začne se Davidovi naprosto nevyzpytatelně zjevovat, dokud si on neuvědomí šílenou "pravdu" - nastěhoval se do bytu po duchovi, který odmítá uznat svou smrtelnost. Ve snaze donutit Elizabeth, aby konečně odpočívala v pokoji, k sobě postupně najdou cestu a nakonec se do sebe zamilují. Může mít takový vztah budoucnost?

Hele kámo, kdo tu vaří? (Waiting...)

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: USA

ROK: 2005

REŽIE: Rob McKittrick

HRAJÍ: Ryan Reynolds, Anna Faris, Justin Long, David Koechner, Luis Guzmán, Chi McBride, John Francis Daley, Kaitlin Doubleday, Robert Patrick Benedict, Alanna Ubach, Vanessa Lengies, Max Kasch, Andy Milonakis, Dane Cook, Jordan Ladd, Emmanuelle Chriqui, Wendie Malick

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 93 min.


Další povedený flák od autorů Prci, prci, prcičky! Jaké si to uvaříš, takové si sníš. Zachutná vám tak, že vylížete pekáč! Bláznivá komedie o frustrovaném personálu, lakomých hostech a podivném jídle. Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (Sexy párty), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Rychlovka je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí.

Kronika smrti (Crónicas)

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: Mexiko+Ek.

ROK: 2004

REŽIE: Sebastián Cordero

HRAJÍ: John Leguizamo, Damián Alcázar, Leonor Watling, José María Yazpik, Alfred Molina, Walter Layana, Henry Layana, Tamara Navas, Washington Garzón, Rosa Alina Ortiz, Raymundo Zambrano, Alfredo Martínez

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, španělsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 94 min.


Šokující příběh podle skutečné události od tvůrců kultovního filmu Mexická jízda. Manolo Bonilla (John Leguizamo) je reportérem bulvární televizní show v Miami. Byl vyslán, aby přinesl příběh masového vraha dětí z Ekvádoru, známého jako „Babahoyská zrůda". Manolo je přesvědčen, že odhodlán udělat cokoliv, aby získal potřebné informace. Novináři a jeho miništábu se podaří dostat se do blízkosti chlapíka jménem Vinicio (Damián Alcázar), který o zločinech podezřele mnoho ví. Své tajemství je ochoten prodat, požaduje za něj však hodně odvážnou protislužbu... Corderův film poukazuje na moc a sílu sdělovacích prostředků a nastoluje otázku novinářské etiky – zkoumá ochotu médií vzdát se morálky pro chvíli slávy a zisku.

Hodně divné příběhy 1 (Hodně divné příběhy 1)

ŽÁNR: HORROR

ZEMĚ: ČR

ROK: 2005

REŽIE: Karel Spěváček, Jiří Zídek

HRAJÍ: Vladimír Škultéty, Petr Jákl, Otakáro Schmidt

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 90 min.


100% Nezávislý. 100% Šokující. 100% Nechutný. Česká hororová scéna konečně našla svého nechutného zástupce. První český undergroundový seriál od režiséra filmu Brak. Vítejte ve městě. Hodně divném městě plném hodně divných lidí a jejich hodně divných příběhů. V nich se můžete potkat se zombies, brutálním gynekologem, mocným staříkem, duchy, přízračnými monstry, dementy, Floriánky, trampy, náboženskými fanatiky, karlovarskými baťůžkáři, gangstery, zneuznanými komiksovými hrdiny, ale i Vladimírem Škultétym, Petrem Jáklem, Otakáro Schmidtem nebo jedním nebožákem rozšmelcovaným motorovou pilou. Vítejte. Pan Bolest se už na vás těší. DVD obsahuje: Štola - Pedofilní učitel z mateřské školky se probouzí v temnotě podzemí. Průvodci jeho cesty "za světlem" mu jsou oběti malých dětí. "Bez pocitu viny se z rozkoše stává nuda. A nuda zabíjí!" Tramp - Kolik hektolitrů krve se dá prolít během trampského songu Prázdné nádraží? Bude se vám za country tónů pecky Pramínek vlasů zvedat žaludek? "Zas černej furgon vyrazil." Trip - Zhulení lidi prý vidí divné věci. Zhulení mrtví divné, ale opravdu divné věci zažívají. Povídka, která nedává smysl, pokud nemáte "pod kůží". "Potáhni si, nebo jdi do prdele. A vrať mi to bongo." Znovuzrození - Láska má hodně podob. Není však radno se zamilovávat do hodně divného krasavce s náboženským cítěním, který odmítá sex a ve sklepě má tupou sekeru. "Můj milý deníčku. Za poslední dobu se toho stalo tak moc ..." Spajdrmen - Přílišná četba komiksů škodí vašemu zdraví. A současně zdraví vašeho okolí. To si pak jeden představí, že je Spajdrmen a chce zbavit svět zlých lidí. "Člověk se superhrdinou nerodí. Člověk se superhrdinou stává pod tíhou okolností." Jízda - Jízda autem může vyvolávat různé pocity. Jaké pocity vyvolá v klukovi a holce, kteří těsně před ní zažili opravdu bolestivé a krvavé chvilky, na něž nezapomenou do konce svých životů? "Nic proti vám, ale zdáte se mi ňáký divný!"

Hodně divné příběhy 2 (Hodně divné příběhy 2)

ŽÁNR: HORROR

ZEMĚ: ČR

ROK: 2005

REŽIE: Karel Spěváček, Jiří Zídek

HRAJÍ: Vladimír Škultéty, Petr Jákl, Otakáro Schmidt

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 90 min.


Každý den se rodí nové město, aby některé ze starých mohlo zaniknout. Ale potom jsou tu města, která existují staletí. Každý měl šanci v takovém podobném strávit nějaký čas, ale jen někteří měli možnost otevřít jejich třináctou komnatu - A ta čeká právě na vás. Vítejte ve městě. Hodně divném městě, plném hodně divných lidí a jejich hodně divných příběhů. Rande - Holka si najde kluka přes internet. Seznámí se s jeho maminkou. Zdá se, že je ruka v rukávě. Bohužel, všechno je jinak. Holka se octne v balicím papíru. "Tady si můžete křičet, jak chcete." Festival - Na karlovarském festivalu jsou desítky projekcí. Lidi se na nich dívají na filmy. Na jeden takový speciální, hodně krvavý a brutální se těší jen jediný divák. Stařík. "Možná, že se dozvíme něco zásadního." První job - Kam až může dovést uťápnutou ženušku v domácnosti bolestivá ztráta dcerky a opilý manžel - policista? "Je mi z tebe na blití, reverende." Absolvent - Každý něčemu fandíme. Když se ale z fanouškovství stává posedlost, může to znamenat velký a bolestivý průšvih. Zvlášť pro naivního kluka s rovnátkama, věřícího na Ježíška a hobity. "Pan Bolest se už na tebe těší." Potrat - Těhotenství je pro mnohou ženu požehnáním. Pro hrdinku této povídky bylo utrpením. A to do slova a do písmene. "Ještě jednoho panáčka do bříška, maminko?"

Hodně divné příběhy 3 (Hodně divné příběhy 3)

ŽÁNR: HORROR

ZEMĚ: ČR

ROK: 2005

REŽIE: Karel Spěváček, Jiří Zídek

HRAJÍ: Vladimír Škultéty, Petr Jákl, Otakáro Schmidt

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 90 min.


Každý den se rodí nové město, aby některé ze starých mohlo zaniknout. Ale potom jsou tu města, která existují staletí. Každý měl šanci v takovém podobném strávit nějaký čas, ale jen někteří měli možnost otevřít jejich třináctou komnatu - a ta čeká právě na vás. Vítejte ve městě. Hodně divném městě, plném hodně divných lidí a jejich hodně divných příběhů. Královská hra - Během podzimu života nejen padá listí, ale hrají se i šachy. V této povídce za šachovnici zasedli stařík s panem doktorem. A tak trochu zavzpomínali. "Jo šachy, to je hra králů." Barák - Příběh jedné hodně nenormální rodinky, čekající pět let na důležitou návštěvu. "Zatracení červi." Noc krve - Mrtví lezou z hrobů. Velkolepé finále plné krve. Postavy ze všech povídek se potkávají a pan Bolest opět startuje motorovou pilu. "Proboha, co ti to udělali?!" Making of - Pohled do zákulisí natáčení hodně divného seriálu, které bylo ještě divnější, než scenárista mohl tušit. "Jirko, kdy budu konečně herečka?"

Barbie: Mořská víla (Barbie: Mermaidia)

ŽÁNR: DĚTSKÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2005

REŽIE: neuveden

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, rumunsky, Dolby Digital 2.0: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 74 min.


Cesta mořským světem za kouzelným dobrodružstvím. V pokračování filmu Barbie: Fairytopia putuje Elina do Mermaidie, aby zachránila svého přítele - mořského prince Nalu. Prince někdo unesl, když se pokoušel nalézt místo, na kterém rostou zvláštní plody. Jejich účinky by z Laverny udělaly nejmocnější bytost celé Fairytopie - dokonce mocnější než je samotná Enchantress! Teď je na Elině, aby tomu zamezila. Ale sama to nedokáže. Bude potřebovat pomoc tvrdohlavé mořské panny Nori. Ta ale cizákům nedůvěřuje a s Elinou nechce mít nic společného. Přesvědčit Nori není snadné, ale Elin čeká ještě mnoho jiných překážek. A k záchraně samotného Nalu bude možná muset obětovat i to nejdůležitější: její vlastní křídla. Podaří se jí to nebo Fairytopia padne jednou provždy do rukou Laverny?

Krvavý sport (Bloodsport)

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 1998

REŽIE: Newt Arnold

HRAJÍ: Jean-Claude Van Damme, Donald Gibb, Leah Ayres, Norman Burton, Forest Whitaker, Roy Chiao, Philip Chan, Pierre Rafini, Bolo Yeung, Ken Siu

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 92 min.


Natočeno podle skutečného příběhu Franka Duxe. Expert na bojové umění Ninjitsu Frank Dux (Van Damme), odhodlaný vzdát čest odkazu svého umírajícího mistra, musí cestovat přes půlku světa, aby se střetl v soutěži Kumite – brutálním sportu bez pravidel, jehož mistři se tajně utkávají každých pět let. Přestože Dux využívá v boji proti zástupu nebezpečných protivníků všechny schopnosti a taktiky, které se od svého učitele naučil, zjišťuje, že vítězství bude stát mnohem více, než si dokázal představit!

Vládci vesmíru (Masters Of The Universe)

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 1987

REŽIE: Gary Goddard

HRAJÍ: Dolph Lundgren, Frank Langella, Meg Foster, Billy Barty, Courteney Cox, Robert Duncan McNeill, Jon Cypher, Chelsea Field, James Tolkan

ZVUK: Dolby Digital 2.1: česky, anglicky, italsky, polsky, španělsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 103 min.


Dolph Lundgren, Frank Langella a Billy Barty s Courtney Cox vedou bitvu o světovou nadvládu v tomto nervy drásajícím akčním dobrudružství. Od vzrušujícího úvodu až k závěrečnému střetu „na způsob Lucase a Spielberga" je film Vládci vesmíru zábavou galaktických rozměrů! Během bitvy se zlým Skeletorem (Langella) se podaří He-manovi (Lungren) a jeho přátelům náhodou proniknou branou... až na planetu Zemi! Tam s pomocí mladé dvojice bojují se Skeletorovými krutými nohsledy i s kalifornskou policií, aby našli cestu zpět do Eternie dřív, než se Skeletor stane všemocným!

Pěnička a Paraplíčko (Pěnička a Paraplíčko)

ŽÁNR: KRIMI

ZEMĚ: ČR

ROK: 1970

REŽIE: Jiří Sequens

HRAJÍ: Jaroslav Marvan, Jiřina Bohdalová, Josef Vinklář, Josef Bláha, Radoslav Brzobohatý, Bohumil Šmída, Zdeněk Braunschläger, Bohuslav Čáp, Stanislav Fišer

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 92 min.


Film Pěnička a Paraplíčko bezprostředně navazuje na seriál Hříšní lidé města pražského. Po vltavské navigaci se za ranního šera vrací z flámu Sláva Podrazil, který spatří těsně u břehu plovoucí mrtvolu. Policejní rada Vacátko v zabitém poznává kasaře Ádu Toufara. Detektivové jdou za Toufarovou milenkou, prostitutkou Annou Kulatou, zvanou Paraplíčko, která po uvěznění kasaře Pěničky žila s Toufarem. Jaroslav Marvan opět v roli policejního rady Vacátka.další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)