vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-SO: 10-19 hod.NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Umění musí bolet (Art School Confidential)

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Terry Zwigoff

HRAJÍ: Max Minghella, Sophia Myles, John Malkovich, Jim Broadbent, Matt Keeslar, Ethan Suplee, Anjelica Huston, Marshall Bell, Lauren Lee Smith

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 102 min.


Režisér filmů Přízračný svět a Santa je úchyl! tentokrát přináší film o talentovaném mladém malíři Jerome Platzovi (Max Minghella), který utíká ze střední školy, aby studoval na malé umělecké škole na východním pobřeží. Chce si tu splnit své největší přání – stát se největším světovým malířem, podobně jako jeho vzor Picasso. Krásu a preciznost jeho portrétů bohužel na hodinách umění nikdo neocení. Dokonce ani jeho příkré soudy o práci spolužáků a pozdější pokusy vytvořit své vlastní pseudoumění nenajdou obdivovatele. Ale někdo přeci jen Jeromeho obdivuje. Je to dívka jeho snů. Občas stává modelem a je dcerou slavného umělce. Je krásná a chytrá a jmenuje se Audrey (Sophia Myles). Odmítá přetvářku místní umělecké scény a Jeromova upřímnost se jí líbí. Když ale Audrey přesune svou pozornost k pohlednému Jonahovi (Matt Keeslar), vycházející hvězdě umělecké školy, Jeromemu tím láme srdce. V návalu zoufalství vymýšlí riskantní plán, jak se konečně proslavit a získat Audrey zpět.

Let číslo 93 (United 93)

ŽÁNR: DRAMA

ZEMĚ: USA+FR.

ROK: 2006

REŽIE: Paul Greengrass

HRAJÍ: Cheyenne Jackson, Omar Berdouni, Khalid Abdalla, Lewis Alsamari, Trish Gates, Jamie Harding, Gregg Henry, Ben Sliney, John Rothman

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky, polsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 106 min.


11. září byla unesena čtyři letadla. Tři z nich zasáhla svůj cíl. Toto je příběh čtvrtého z nich. Právě podle této známé události byl natočen působivý a dramatický film LET ČÍSLO 93, který vzdává čest památce 40 hrdinných cestujících a členů posádky čtvrtého uneseného letadla z osudného dne. Když se ho únosci zmocnili a zamířili s ním na plánovaný cíl, cestující vzali situaci odvážně do vlastních rukou a teroristům se v jejich snaze pokusili zabránit. Dramatický střet dvou zcela odlišných světů na palubě letadla je znázorněn v reálném čase a je na něj nahlíženo z pohledu pasažérů, posádky, leteckých dispečerů a armády.

Za nepřátelskou linií 2 - Osa zla (Behind Enemy Lines: Axis of Evil)

ŽÁNR: VÁLEČNÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: James Dodson

HRAJÍ: Nicholas Gonzalez, Peter Coyote, Ben Cross, Keith David, Shane Edelman, Bruce McGill

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, polsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 92 min.


Posbírejte všechny své síly a připravte se na spoustu akčních scén a mrazivého napětí, protože teď už neexistuje cesta zpět! Ve vzrušujícím pokračování úspěšného filmu se totiž znovu vydáte na extrémně nebezpečnou výpravu za nepřátelskou linii. Když dostává speciální oddíl americké armády úkol, aby zničil severokorejskou raketovou základnu a odvrátil tak možný jaderný útok, neúspěch nepřipadá v úvahu. Mise je však neočekávaně přerušena a hluboko v nepřátelském území zůstávají odříznuti čtyři vojáci. Aby přežili, musí přemoci povstalecké síly, které usilují nejen o životy jich samotných, ale i o životy spojenců a všech obyvatel svobodného světa!

Bílá Masajka (Die Weisse Massai)

ŽÁNR: DOBRODRUŽNÝ

ZEMĚ: USA+Něm.

ROK: 2006

REŽIE: Hermine Huntgeburth

HRAJÍ: Katja Flint, Nina Hoss, Jacky Ido, Antonio Prester, Janek Rieke

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, německy

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 126 min.


Na konci dovolené v Keni se Carola (Nina Hoss) setká s Lemalianem (Jacky Ido), válečníkem z kmene Samburu, který v tradičním kmenovém obleku a se svými zbraněmi působí strhujícím dojmem. Fascinovaná Carola se do něj bláznivě zamiluje, což má fatální důsledky. Impulzivně zruší zpáteční let a svého přítele pošle domů samotného. V Keni se pak pustí do hledání Lemaliana. Po zničující cestě africkou divočinou potká v Maralalu Elisabeth, s níž se spřátelí. Ve městě pak konečně najde také svého Lemaliana a následuje ho do jeho vesnice Barsaloi. Carola se rozhodne zapomenout na svůj předešlý život ve Švýcarsku a s obrovskou energií se snaží překonat všechny překážky odlišné civilizace a začít v Africe nový život. To, co považovala za největší lásku ve svém životě, se však mění v utrpení - v dobrodružství mezi nebem a peklem, v jehož průběhu si sáhne až na dno sil.

Moje bláznivá polynéská svatba (Samoan Wedding)

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: N.Zéland

ROK: 2006

REŽIE: Chris Graham

HRAJÍ: Oscar Kightley, Shimpal Lelisi, Robbie Magasiva, Fleur Saville

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 94 min.


Na začátku 90. let si říkali Duckrockers. Teď je jim třicet a s break dancem je konec! Jenže určité věci se nikdy nemění... Michael, Albert, Stanley a Sefa se stále chovají jako puberťáci. Opíjejí se, běhají za ženami a dělají zmatky všude, kam přijdou. Nyní se však musí zúčastnit svatby svého nejlepšího kamaráda a přivést si s sebou opravdové přítelkyně! Mají na to ale pouze měsíc...

Glastonbury (Glastonbury)

ŽÁNR: HUDEBNÍ

ZEMĚ: V.Británie

ROK: 2006

REŽIE: Julien Temple

HRAJÍ: Coldplay, Primal Scream, Blur, David Bowie, Björk, Radiohead, The Chemical Brothers, R.E.M., Paul McCartney, Scissor Sisters, Kaiser Chiefs, Nick Cave, Foo Fighters, The White Stripes, Goldfrapp, Pulp, Morrissey

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 138 min.


V roce 1970 vpustil mladý farmář Michael Eavis na víkend na svůj pozemek 1500 lidí. Každý z nich zaplatil 1 libru, aby mohl na pódiu shlédnout pár popových a folkových kapel...A tak vznikl festival v Glastonbury. Julien Temple strávil několik let natáčením záběrů z každičkého ročníku tohoto festivalu. Natočil tak neuvěřitelnou směsici lidí, legendárních kapel a nezapomenutelných zážitků. Především však dokázal zachytit neskutečnou atmosféru každé generace, která festivalem prošla. Glastonbury šikovně zaznamenává a nechává vás zažít evoluci hudebního festivalu s nejdelší historií na světě.

Mezi supy (Unter Geiern)

ŽÁNR: DOBRODRUŽNÝ

ZEMĚ: Německo

ROK: 1964

REŽIE: Alfred Vohrer

HRAJÍ: Stewart Granger Pierre Brice Elke Sommer Renato Baldini

ZVUK: Dolby Digital 5.1 - německy :: Dolby Digital 2.0 - německy, česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 98 min.


Gangster Preston má vymyšlený chytrý plán. Chce si počíhat na skupinu bohatých obchodníků se zlatem a diamanty. Vyvraždí tedy ranč farmáře Baumanna a svede vše na indiány z kmene Šošonů. Vinnetou, blízký přítel Baumanna, však nevěří, že by Šošoni byli schopni něco takového spáchat. Náhodou potkává Old Surehanda, který tím směrem vede svou výpravu a společně vyslechnou syna náčelníka Šošonů. Brzy se tak dostávají na stopu velkému spiknutí a dozvídají se o Prestonových plánech. Není však už příliš pozdě?

Old Surehand (Old Surehand)

ŽÁNR: DOBRODRUŽNÝ

ZEMĚ: Německo

ROK: 1965

REŽIE: Alfred Vohrer

HRAJÍ: Stewart Granger Pierre Brice Terence Hill Letícia Román

ZVUK: Dolby Digital 5.1 - německy :: Dolby Digital 2.0 - německy, česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 90 min.


Vlak společnosti Union Pacifik je přepaden bandou desperátů, které vede obávaný Generál. Je to další z bělochů, kteří si z nenávisti mezi Indiány a kovboji udělali výnosný byznys. Generál prodává zbraně Komančům a snaží se je poštvat proti všem ostatním. Naštěstí se objevuje Vinnetou a jeho další bělošský přítel - Old Surehand. Ten už dlouhá léta pátrá po muži, který kdysi vyvraždil celou jeho rodinu. Mohl by za tím být právě bezohledný Generál? Čas pomsty se blíží.

Petrolejový princ (Der Ölprinz)

ŽÁNR: DOBRODRUŽNÝ

ZEMĚ: Německo

ROK: 1965

REŽIE: Harald Philipp

HRAJÍ: Stewart Granger Pierre Brice Walter Barnes Harald Leipnitz

ZVUK: Dolby Digital 5.1 - německy :: Dolby Digital 2.0 - německy, česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 89 min.


Old Surehand a jeho indiánský druh jménem Vinnetou narazí při svých toulkách prérií na výpravu přistěhovalců, která míří k Shelly-See. Old Surehand se náhodou dozví o tom, že jistý muž s přezdívkou Petrolejový princ tu vlastní jezero plné nafty, které hodlá prodat zámožnému bankéři. Je to však pouze zástěrka vedoucí k ohavnému zločinu. Oba hrdinové se pokusí gangsterovi v jeho plánu zabránit, ale postaví se proti nim nejen jeho muži, ale také zmanipulovaní indiáni z kmene Navaho.

Holky v balíku (Material Girls)

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Martha Coolidge

HRAJÍ: Hilary Duff, Haylie Duff, Anjelica Huston, Brent Spiner, Lukas Haas, Colleen Camp, Misti Traya

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 94 min.


Tanzie a Ava, velmi bohaté sestry, jsou dědičkami rodinného majetku. Jednoho krásného dne se jejich pozlacený svět díky skandálu zhroutí. Jejich bohatství je pryč. Musí se postarat a řešit věci, kterými se nikdy nemusely zabývat!!!další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)