vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Svádění (Pretty Persuasion)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: USA

ROK: 2005

REŽIE: Marcos Siega

HRAJÍ: Evan Rachel Wood, Elisabeth Harnois, Jane Krakowski, Jaime King, Josh Zuckerman, Ron Livingston, Cody McMains, James Woods, Selma Blair, Clyde Kusatsu, Robert Joy

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 105 min.


Kim je 15ti letá puberťačka z Beverly Hills. Je krásná, chytrá, zábavná, vzrušující, ale dokáže šokovat svou krutostí. Udělá cokoliv, aby se stala slavnou a atraktivní. Rozhodne se svést svého třídního učitele. Zaplétá se do sítí lží, předstírání, vydírání... až se dostane před soud za své zvláštní sexuální praktiky.

Candy (Candy)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: DRAMA

ZEMĚ: Austrálie

ROK: 2006

REŽIE: Neil Armfield

HRAJÍ: Abbie Cornish, Heath Ledger, Geoffrey Rush, Sandy Winton, Tara Morice

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 104 min.


Krásná mladá malířka Candy prožívá své první vášnivé vzplanutí s příležitostným básníkem Danem. Jejich láska je opojná a oba se snaží jen o to, aby byly společné zážitky stále intenzivnější a oni se mohli plně oddat rozkoši. Nespoutanost, po níž touží, nakonec najdou v heroinu. Spolu budou neporazitelní. Zanedlouho se však ocitnou v situaci, kdy už nemají co dát do zastavárny, proto začně Candy vydělávat peníze prostitucí. Dan jí v tom nijak nebrání a ráj, ve kterém se na chvíli ocitli, se opět stává pouhým snem. Zatímco se jejich drogová závislost prohlubuje, rozhodnou se posílit svůj vztah manželským slibem. Velký den nakonec prožijí v drogovém oparu

Samotář Jim (Lonesome Jim)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: DRAMA

ZEMĚ: USA

ROK: 2005

REŽIE: Steve Buscemi

HRAJÍ: Casey Affleck, Liv Tyler, Mary Kay Place, Seymour Cassel, Kevin Corrigan, Mark Boone Junior, Michael Buscemi

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 91 min.


Jim (Casey Affleck) se neúspěšně pokusil usadit v New Yorku a jen velmi nerad se vrací do rodného městečka. Ihned po příjezdu si znovu připomíná, proč tehdy odcházel: milující, ale panovačná matka (Mary Kay Place), odtažitý otec (Seymour Cassel) a deprimovaný starší bratr (Kevin Corrigan), jehož věčné "nehody" jsou přinejmenším podezřelé. Téměř jako zázrak se pak může jevit jeho nově vznikající vztah s místní zdravotní sestřičkou (Liv Tyler) a jejím malým synem, protože hlavně díky nim se Jim pomalu učí posouvat životem vpřed, ani by přitom ostatní nechával za sebou. Film natočil Steve Buscemi, pod jehož vedením se v hlavních rolích předvádějí skvělí Casey Affleck, Liv Tyler a Mary Kay Place.

Punk jako životní postoj (Punk: Attitude)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HUDEBNÍ

ZEMĚ: V.Británie

ROK: 2005

REŽIE: Don Letts

HRAJÍ: Mary Harron, Jim Jarmusch, David Johansen, Henry Rollins

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 90 min.


Zajímavý dokument o historii, současnosti (a nejisté budoucnosti) punku od pravověrného punkera (né hudebně, nýbrž duševně) s nekonečně dlouhými dredy - Dona Lettse. Don zde představuje většinu kapel, které byly pro formování tohoto hudebního stylu stěžejní - takže samozřejmě nesmí chybět The Clash, Velvet Underground, Ramones, Sex Pistols, New York Dolls, Dead Kennedys a mnoho dalších. Avšak je zde také kontrast v podobě současných punkových kapel typu Green Day či Blink 182 a pod. O punku se tady taky trochu rozpovídá několik slavných osobností, které byly jeho vlnou nějakým způsobem ovlivněny - Jim Jarmusch, Henry Rollins a další. Těm, kteří toho o historii a kapelách tohoto "hudebního hnutí" zas tolik nevědí, mohu vřele doporučit! A na druhou stranu pravověrní punkeři určitě rádi zavzpomínají.

Záhada Lucy Keyes (The Legend of Lucy Keyes)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: John Stimpson

HRAJÍ: Julie Delpy, Justin Theroux, Brooke Adams, Mark Boone Junior

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 93 min.


Po strašlivé nehodě, která otřásla jejich životy, se Jeane a Gyu Cooleyovi (Julie Delpy a Justin Theroux) přestěhují se svými dvěma dcerami Molly a Lucy (Cassidy Hinkle) do jiné země, aby zde začali nový život. Guy dostane novu práci v Wachusett Mountain, Jeanne ale začne slyšet hlasy ve větru. Brzy zjistí, že jejich dům má temnou minulost. Dům patřil kdysi Robertu a Marthě Keyes a jejich dceři Lucy, která záhadně před 250 lety zmizela. V městě se traduje pověst, že duch Marthy neustále hledá svou zmizelou dceru. Pronásledována hrozivými sny a neustálým pláčem, který slýchá v noci, se Jeanne rozhodne odkrýt několik let staré tajemství a zjistit vše o legendě

Zabil jsem Einsteina, pánové... (Zabil jsem Einsteina, pánové...)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: ČSSR

ROK: 1970

REŽIE: Oldřich Lipský

HRAJÍ: Stella Zázvorková, Helena Růžičková, Iva Janžurová, Andrea Čunderlíková, Jana Brejchová, Václav Vydra III., Jiří Sovák, Lubomír Lipský, Otto Lackovič, Miloš Kopecký, Josef Kemr, Jiří Hálek, Josef Hlinomaz, Vladimír Hlavatý, Karel Effa, Zdeněk Dítě, Petr Čepek, Radoslav Brzobohatý, Josef Bláha, Jan Libíček, Svatopluk Beneš, Viktor Maurer, Josef Beyvl

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 95 min.


Děj sci-fi komedie Zabil jsem Einsteina, pánové se odehrává střídavě v Americe někdy na přelomu druhého a třetího tisíciletí a v Praze roku 1911. Je založen na myšlence, zda a do jaké míry by předčasná smrt zakladatele moderní fyziky Alberta Einsteina ovlivnila vývoj života na naší planetě. Na rozdíl od většiny děl tohoto žánru, která míří do daleké budoucnosti, se zde děj naopak vrací pomocí "stroje času" do minula. Podle tvrzení autorů filmu je skutečnost, že profesor Einstein mohl přijít v Praze roku 1911 o život, historickým faktem.

Klik: Život na dálkové ovládání (Click)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Frank Coraci

HRAJÍ: Adam Sandler, Kate Beckinsale, Christopher Walken, David Hasselhoff, Henry Winkler, Julie Kavner,

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky, polsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 107 min.


Michael Newman (Adam Sandler) má krásnou manželku Donnu (Kate Beckinsale) a dvě úžasné děti - Bena (Joseph Castanon) a Samanthu (Tatum McCann). Moc se s nimi bohužel nevídá, protože je věčně v práci, kde tráví dlouhé přesčasy v marném očekávání, že si jeho nevděčný šéf (David Hasselhoff) jednoho dne uvědomí jeho neocenitelný přínos a učiní z něj svého partnera. Všechny ostatní i sebe sama uklidňuje tím, že ihned poté, co se mu podaří zařídit sobě a svým nejbližším blahobyt, bude rodině moci věnovat tolik pozornosti, kolik jen bude potřeba.

Let's Dance (Let's Dance)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: TANEČNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Anne Fletcher

HRAJÍ: Channing Tatum, Jenna Dewan, Rachel Griffiths, Drew Sidora

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 100 min.


Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?

Pidihajzlík (Litlle Man)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Keenen Ivory Wayans

HRAJÍ: Shawn Wayans, Marlon Wayans, Chazz Palminteri, John Witherspoon, Kerry Washington, Linden Porco, Gabriel Pimentel, Tracy Morgan, Damien Wayans, Gary Owen

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, polsky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 90 min.


Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond).

Vzepřít se obrům (Facing the Giants)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: STORY

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Alex Kendrick

HRAJÍ: Tracy Goode, Tommy McBride, Shannen Fields, Jim McBride, James Blackwell, Bailey Cave, Alex Kendrick

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, chorvatsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 111 min.


Neúspěšný trenér podceňovaného školního týmu amerického fotbalu, který nikdy nic nevyhrál, se rozhodne postavit tváří v tvář dalšímu neúspěchu. Jeho léčba šokem má u hráčů překvapivou odezvu.další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)