vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-SO: 10-19 hod.NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Grandhotel (Grandhotel)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: ČR

ROK: 2006

REŽIE: David Ondříček

HRAJÍ: Klára Issová, Marek Taclík, Jaromír Dulava, Ladislav Mrkvička, Jaroslav Plesl, Dita Zábranská, Jaroslav Rudiš

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 100 min.


Asi třicetiletý portýr v hotelu Ještěd, v městečku na česko-německo-polských hranicích, vede samotářský život plný frustrací a podivných rituálů. To je Fleischman, nesmělý introvert a vášnivý amatérský meteorolog. Přehled o počasí v minulosti i budoucnosti je také tím, o co se v životě může opravdu opřít. Fleischman taky miluje novou hotelovou servírku Ilju, která však chodí s Patkou - číšníkem, který prodává HappyLife, americký prostředek na všechno. Aby překonal nudu, pomáhá starému sudetskému Němci vrátit popel jeho spolužáků na místo, kde se narodili a tajně staví balon, který ho konečně odnese za hranice města, kde v životě nikdy nebyl... Grandhotel je příběhem o lásce, samotě, nejistotě, frustracích a touze splnit si své sny, ale i o obavách z toho, co se stane, až se to podaří.

Kapitán Alatriste (Alatriste)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: Španělsko

ROK: 2006

REŽIE: Agustín Díaz Yanes

HRAJÍ: Viggo Mortensen,Carlos Bardem, Elena Anaya

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, španělsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 138 min.


Španělský hrdina třicetileté války. "Krásná adaptace populární novely Artura Perez-Reverta." - Hollywood Reporter Tento příběh se odehrává ve Španělsku 17.století za panování krále Filipa IV., slabého a manipulovatelného panovníka. Alatriste (Viggo Mortensen) slouží Jeho Výsosti jako voják ve Flandrech a v mírových časech jako nájemný šermíř v Madridu a Seville. Miluje krásnou Maríu de Castro (Ariadna Gil), nejproslulejší herečku své doby. Slíbil svému umírajícímu otci, že se ujme mladého Iniga Balboa (Unax Ugalde). Marně se jej však pokouší zachránit před vojenskou službou a také před panovačnou a zneklidňující Angelicou Alquézar (Elena Anaya)! Příběh je plný intrik a zrady, krvavých soubojů a velkolepých bitev, lásky a nenávisti. Zajímavost: Tento nejdražší španělský film obdržel nejvíce nominací v historii vyhlašování španělských filmových cen "Goya"

(Ne)štastně až na věky (Happily n'ever after)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: ANIMOVANÝ

ZEMĚ: USA/Něm.

ROK: 2007

REŽIE: Paul J. Bolger, Yvette Kaplan

HRAJÍ: V původním znění: George Carlin, John Di Maggio, Sarah Michelle

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 85 min.


Pohádkové konce už nejsou co bývaly. "Roztomilý snímek, výborná animace a skvělý rodinný film." – Film Journal International V pohádkovém světě vládl Čaroděj a chránil vyváženost mezi dobrem a zlem. Konečně jednou jel na zaslouženou dovolenou a zanechal pohádkový svět v rukou svých dvou asistentů. Popelka sní o svém pohádkovém princi a její přítel Rick jí zařídí pozvání na královský ples, kde se má stát jejím vysněným princem z pohádky. Vše se však odehraje jinak než si přála. Její macecha Frieda se pokusí převzít kontrolu v pohádkovém světě pomocí zla. Popelka však bude bojovat. Zajímavost: Od producenta filmů Shrek a Shrek 2.

První sníh (First Snow)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Mark Fergus

HRAJÍ: Guy Pearce, J.K. Simmons, Piper Perabo

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 98 min.


Co se stane, když se někdo podívá do tvé budoucnosti a žádnou nevidí? "Skvělý scénář, který vynikne i bez drahých líčidel a megahvězd." – Movie City News Jimmy Starks (Guy Pearce) měl všechno. Krásnou holku, super práci a talent ošulit i toho nejprotřelejšího gaunera. Klidně plynoucí životní pouť mu rozházelo až setkání s Vacarem, který mu předpověděl tajemné nebezpečí, které se začíná přibližovat. Nezná jeho povahu, ale jedno ví jistě - Jimmy může být v klidu jen do chvíle než napadne první sníh. Zajímavost: Guy Pearce si projekty umí vybírat: Od Mementa až po Proposition.

Bažina (The Marsh)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HORROR

ZEMĚ: Kanada

ROK: 2006

REŽIE: Jordan Barker

HRAJÍ: Gabrielle Anwar, Forest Whitaker, Justin Louis

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, španělsky, francouzsky, italsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 89 min.


Claire Holloway (Gabrielle Anwar) je mladá vzdělaná autorka řady úspěšných knih pro děti. Její osobní život se však pohádce nepodobá. Claire neustále pronásledují vize násilí a smrti. Ve snaze zbavit se zlých myšlenek dává Claire na radu svého doktora a vydává se na studijní dovolenou. Rozhoduje se pro venkovskou farmu Růžová bažina, jež ale až příliš připomíná dům, který se jí zjevuje v hrůzných snech. Jen chvíli po příjezdu je Claire rozrušena sérií stupňujících se nevysvětlitelných událostí. Ocitá se v děsivém světě ovládaném duchem desetileté dívky – té dívky, kterou Claire viděla již tolikrát ve svých snech. Proto na farmu přijíždí šarmantní a pohledný vydavatel místních novin Noah Pitney (Justin Louis) a specialista na paranormální jevy Hunt (Forest Whitaker nominace na Oscara, 2006), aby jí pomohli najít rozumné vysvětlení podivných událostí. Podaří se jim společně odkrýt temné tajemství vesnice a zbavit Claire jednou provždy bezesných nocí?

Kapitán šťastné Štiky (Komandir schastlivoy 'Shchuki')


zvětšit obrázek

ŽÁNR: VÁLEČNÝ

ZEMĚ: Rusko

ROK: 1972

REŽIE: Boris Volchek

HRAJÍ: Pjotr Veljaminov, Donatas Banionis, Jelena Dobronravova, Vladimír Ivanov, Michail Volkov

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, rusky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 96 min.


Sovětská ponorka Štika 721 je noční můrou německých námořních sil. Železná rakev v níž je uzavřeno padesát lidských osudů. Její kapitán je výtečný stratég, lstivě unikající z nastražených sítí a bojovník nemilosrdně a účelně útočící na nepřátelská plavidla i námořní základny. Není divu, že Němci, poté co zaútočí na německý konvoj, rozpoutají na Š?astnou štiku nemilosrdný hon. Ve své době velice výpravný válečný film kombinuje akční scény, lidská dramata prostých námořníků s klaustrofobií ponorkové války, čímž se stal se předobrazem pozdějších ponorkářských opusů jako Das Boot, či Ponorka U 571.

Drsná planina (Drsná planina)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: VÁLEČNÝ

ZEMĚ: ČSSR

ROK: 1979

REŽIE: Jaroslav Soukup

HRAJÍ: Jiří Bartoška, Ivan Vyskočil, Ladislav Potměšil, Marcel Vašinka, Zdeněk Maryška, Josef Nechutný, Tomáš Sedláček, Petr Svárovský, Pavel Trávníček, Rostislav Kuba, Zdeněk Mucha, Jiří Havel, Jaroslav Rozsíval, Miroslav Zounar, Zdeněk Kutil, Zuzana Geislerová, Jana Gýrová, Zlata Adamovská, Karel Hlušička

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 89 min.


Napínavý příběh z českého pohraničí let 1946-1949 Napínavý příběh z českého pohraničí se odehrává v letech 1946-1949. Zachycuje mimořádně obtížné podmínky, za kterých příslušníci Pohraniční stráže vykonávali svou odpovědnou službu v době, kdy nepřátelé volně přecházeli dosud nechráněnou hranici a bezohledně vraždili české obyvatelstvo. Chronologické zařazení tragických a dramatických chvil i humorných situací vyvolává v divákovi dojem, jako by listoval v záznamech o činech a životech, které by neměly být zapomenuty. Ústředními postavami jsou tři pohraničníci a věrní přátelé, do jejichž postav promítli tvůrci osudy stovek mladých mužů, střežících před padesáti lety naše hranice.

Evilenko (Evilenko)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: Itálie

ROK: 2004

REŽIE: David Grieco

HRAJÍ: Malcolm McDowell, Marton Csokas, Ronald Pickup, Frances Barber, Giaime Grieco

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 111 min.


Založeno na pravdivém příběhu masového vraha a kanibala A. R. Čikatila. Andrej Romanovič Čikatilo z Rostova v letech 1978 - 1990 prokazatelně zavraždil celkem 53 lidí různého pohlaví a věku. Nejdříve je pohlavně zneužil a pak trýznivým způsobem usmrtil. Vyšetřováním bylo také prokázáno, že část svých obětí i pojídal. Popraven byl 14. února 1994 střelou do týla. Podle těchto událostí byl natočen film "EVILENKO" s Malcolmem McDowellem v hlavní roli.

Všechno uvidíme (On Aura Tout Vu)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: Francie

ROK: 1976

REŽIE: Georges Lautner

HRAJÍ: Pierre Richard, Miou-Miou, Jean-Pierre Marielle, Gérard Jugnot, Sabine Azéma, Valérie Mairesse, Michel Blanc, Henri Guybet

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, francouzsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 98 min.


Francois, reklamní fotograf, je už znechucený a unavený desítkami reklam na prací prášky, spodní prádlo, lahodné sušenky. Chce točit film. Jeho nejlepší přítel mu ale napsal poetický scénář, že to každého producenta vyděsí. Jen jeden je ochoten dát na film peníze - jenom místo poetiky tam hlavně chce mít hodně tvrdé erotiky...

Poslední tanec (One Last Dance)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: TANEČNÍ

ZEMĚ: Kanada

ROK: 2003

REŽIE: Lisa Niemi

HRAJÍ: Patrick Swayze, Lisa Niemi, Timothy Webber, Chris Sigurdson

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 80 min.


Po smrti úspěšného ředitele tanečního sboru Alexe se společnost rozhodne uspořádat benefici na jeho počest. Pozvou tři bývalé tenečníky Travise, Chrissu a Maxe, aby znovu po sedmy letech nacvičili a vystoupili s Alexovou choreografií. Trojici spojuje společná minulost. Postupně si uvědomují, že tanec je pro ně celým životem. A někdy může i život zkomplikovat. Umělecká, výtvarně excelentní sonda do života tanečníků a jejich osudů s překvapivými tajemstvími. Příběh o tom, že i umělecký růst má svoji cenu.další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)