vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-SO: 10-19 hod.NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Inkvizitor (The Mechanik)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA+Něm.

ROK: 2006

REŽIE: Dolph Lundgren

HRAJÍ: Dolph Lundgren, Ben Cross

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 80 min.


Agent Nick Cherenko (Dolph Lundgren) opustí svou práci a chystá se užívat si klidu se svou rodinou. Jeho žena a dcera se však stanou nevinnými oběťmi války gangů. Nick se rozhodne začít znovu, přestěhuje se do Ameriky a pracuje jako mechanik. Náhoda mu však přivede do cesty vrahy jeho nejbližších...a dál už ho žene jen pomsta!

Létající zabiják (Flight of Fury)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA+Rumun.

ROK: 2007

REŽIE: Michael Keusch

HRAJÍ: Steven Seagal, Steve Toussaint, Ciera Payton

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 98 min.


John Sands je speciální agent,který pracuje pro tajnou divizi americké armády.Jeho vlastní zaměstnavatel se ale nyní cítí ohrožen informacemi,které sands získal v předchozích misích,a tak se rozhodne ho uvěznit a vymazat mu paměť.Johnovi se ze supermoderního vězení sice daří uniknout,ale brzy je znovu lapen.A s dopadením přichází i nabídka,kterou nelze odmítnout.Když se mu podaří vrátit unesený tajný bombardér zpět do amerického vzdušného prostoru,na oplátku získá ztracenou svobodu.Pokud se jeho mise nezdaří,padne Stealth do rukou zabijáckých teroristů,ktaří se ho chystají použít jako nosič biologických zbraní!Sandse čeká hodně obtížný úkol.Nejdříve proniknout do řad nepřítele a pak svést vysoko v oblacích šílený souboj nejen o svůj holý život!

Krvavá hostina (Feast)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HORROR

ZEMĚ: USA

ROK: 2005

REŽIE: John Gulager

HRAJÍ: Balthazar Getty, Navi Rawat, Henry Rollins, Josh Zuckerman, Jason Mewes

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 95 min.


Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána?

Krycí jméno: Cleaner (Code Name: The Cleaner)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: USA

ROK: 2007

REŽIE: Les Mayfield

HRAJÍ: Cedric the Entertainer, Lucy Liu, Nicolette Sheridan, Mark Dacascos, Elizabeth Hurley, Will Patton, Callum Keith Rennie, DeRay Davis, BJ Davis

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 88 min.


Cedric the Entertainer, Lucy Liu a Nicollette Sheridan v jedné z "nejrychlejších" akčních komedií. Jake ´Cedric´ je zdánlivě obyčejný chlapík, který nemá ponětí, kdo vlastně je. Po omračující ráně od záhadného útočníka se probere v pokoji vedle mrtvého agenta FBI a díky tomu se zamotá až do vládní konspirace. Jeho pronásledovatelé uvěří tomu, že Jake je tajný agent, který má klíč k mnoha informacím o spiknutích v FBI a CIA.

Jak jíst smažené žížaly (How to Eat Fried Worms)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: RODINNÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Bob Dolman

HRAJÍ: Luke Benward, Hallie Kate Eisenberg, Adam Hicks, Austin Rogers

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, polsky, rusky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 80 min.


Hned první den v nové škole se jedenáctiletý Billy dostane do konfliktu se školním rváčem. Pevně rozhodnut necouvnout, přijme výzvu SNÍST 10 ŽÍŽAL ZA JEDEN DEN! A vy jste si mysleli, že zelenina je odporná! Teď musí Billy dodržet slovo, není totiž způsob, jak se z toho vykroutit. Natočený podle oblíbené knihy, tento "naprosto legrační film" (Jane Horwitz, The Washington Post, The Family Filmgoer®) je lahůdkou pro celou rodinu.

Královna řeky (River Queen)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: DOBRODRUŽNÝ

ZEMĚ: N.Zéland

ROK: 2005

REŽIE: Vincent Ward

HRAJÍ: Samantha Morton, Kiefer Sutherland, Cliff Curtis, Temuera Morrison, Stephen Rea

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 100 min.


Nový Zéland, 1868, Sarah O´Brien (Samanta Morton) vyrůstala mezi vojáky na vojenské základně na Te Awa Nui - Velké řece. Jako mladá otěhotněla s maorským chlapcem a porodila syna. O sedm let později jejího syna unesl jeho maorský dědeček. Sarah od té chvíle zasvědcuje svůj život jedinému přání - znova se shledat se svým synem. Od svého jediného přítele Doylea (Kiefer Sutherland) - psychicky zlomeného vojáka ale pomoc očekávat nemůže. Časem se jí naskýtá šancem jak svého syna opět spatřit. Je totiž přivoláýna k nemocnému náčelníkovi vesnice a postupně si zvyká i na život v maorské vesnici. Sarah využívá svých lékařských dovedností a uzdravuje náčelníka. Ale idylický život ve vesnici končí ve chvíli, kdy pochopí, že náčelníka vyléčila jen pro to, aby vyhlásil válku kolonialistům - lidem, kteří jsou pro ni stále přátelé, její jediná rodina. Její zoufalství se ještě prohlubuje, když ji syn sdělí, že se zapojí do bojů a nevrátí se s ní po řece zpět. Když pak nadchází chvíle rozhodnutí, musí si Sarah jednou provždy vybrat. Vrátí se ke svým evropským kořenům nebo bude následovat svého syna mezi Maory?

Osvobození Prahy 1+2 díl (Osvobození Prahy 1+2 díl)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: VÁLEČNÝ

ZEMĚ: ČSSR

ROK: 1976

REŽIE: Otakar Vávra

HRAJÍ: Jiří Pleskot, Martin Gregor, Bořivoj Navrátil, Otakar Brousek st., Josef Langmiler, Jiří Holý, Čestmír Řanda, Jaroslav Rozsíval, Jaromír Hanzlík, Jiří Krampol, Vítězslav Jandák, Renáta Doleželová, Josef Somr, Vladimír Šmeral, Pyotr Velyaminov, Gunnar Möller, Jaroslav Radimecký, Nikolaj Grinko, Zdeněk Ornest

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 143 min.


Dvoudílný film Otakara Vávry zachycuje jednu z nejdůležitějších kapitol naší historie. Líčí události od mnichovské zrady, přes odboj českého a slovenského lidu, hrdinný boj československých a sovětských vojsk proti nacismu až po osvobození Československa, především pak májové dny roku 1945. Volně navazuje na předcházející části trilogie Dny zrady a Sokolovo.

Atentát (Atentát)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: VÁLEČNÝ

ZEMĚ: ČSSR

ROK: 1964

REŽIE: Jiří Sequens

HRAJÍ: Luděk Munzar, Jiří Kodet, Josef Vinklář, Rudolf Jelínek, Vladimír Hlavatý, Jiří Holý, Radoslav Brzobohatý, Jiří Vršťala, Eduard Dubský, Vlasta Matulová, Gustav Heverle, Vladimír Navrátil, Oldřich Lukeš, Otto Ševčík, Pavel Bártl

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 99 min.


Film Jiřího Sequense Atentát nás vrací doprostřed jednoho z nejtěžších období českého národa, do doby nacistické okupace. Napínavým způsobem vypráví o činu, který má významné místo v dějinách druhé světové války: o atentátu na nejvyššího představitele nacistické moci v českých zemích, zastupujícího říšského protektora SS Obergruppenführera Reinharda Heydricha. Podává široký obraz této události a pokouší se o postižení nejrůznějších souvislostí Heydrichova sporu s admirálem Canarisem, výcviku českých parašutistů v Anglii a zvlášť sugestivně zachycuje osud tří parašutistických skupin od jejich seskoku z letadel až po závěrečný hrdinský boj v kryptě kostela v Resslově ulici v Praze.

Divadlo Járy Cimrmana: Dobytí Severního (Divadlo Járy Cimrmana: Dobytí Severního)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: ČR

ROK: 1991

REŽIE: Ladislav Smoljak

HRAJÍ: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Petr Brukner, Miloň Čepelka, Bořivoj Penc, Jaroslav Weigel, Pavel Vondruška

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 101 min.


V pražské restauraci "Pod Vyšehradem", kam Cimrman rád chodíval na rybí speciality, přisedl k němu jednoho večera majitel hostince a zeptal se ho, zda by pro příští ples ledařů branického pivovaru nesestavil živý obraz "Češi na severním pólu". Cimrman nabídku přijal a rozhodl se, že prostuduje polární tematiku přímo na místě. Nejcennějším přínosem jeho cesty do Arktidy byl jeho objev sněžného člověka (játyho). Cimrman se s ním osobně setkal, a jelikož k tomu došlo právě v době říje, mohl zblízka pozorovat jeho pohlavní život. Po návratu do vlasti, jsa silně nachlazen, nadiktoval svému sousedu Padevětovi hru "Přetržené dítě", která byla takřka nehratelná v podobě, jak ji rekonstruoval dr. Brukner, která je však naprosto hratelná po revizi textu, kterou později provedl prof. Vondruška. Když se Cimrman uzdravil, ale jeho pravá ruka díky omrzlinám nebyla s to udržet pero, napsal levou rukou hru "kompaktní a čirou jeko střechýl" (Šalda) Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem. Z ní se svět – bohužel pozdě – dovídá, že čtveřice pražských otužilců stanula na nejsevernějším bodu naší planety o celý den dříve než Američan R. E. Peary.

Voskové děti (Children Of Wax)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: Německo

ROK: 2001

REŽIE: Ivan Nitchev

HRAJÍ: Armand Assante, Michael Baral, Daniel Bernhardt, Assen Blatechki

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 80 min.


Ulice Berlína. Turecké a neonacistické gangy vedou proti sobě boj. Chtějí ovládnout obchod s drogami získat nadvládu nad městem. V tomto napětí úřaduje i sériový vrah tureckých dětí. Turci chystají odplatu proti neonacistům...další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)