vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Dobrodruh (Le Marginal)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KRIMI

ZEMĚ: Francie

ROK: 1983

REŽIE: Jacques Deray

HRAJÍ: Jean-Paul Belmondo, Jean Herman, Henry Silva, Tchéky Karyo, Roger Dumas, Michel Robin, Jean-Claude Dreyfus, Maurice Auzel

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, francouzsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 100 min.


Řekne-li se Jean Paul Belmondo, vybaví se většině filmových diváků postava sympatického dareby. Jeden z nejslavnějších francouzských herců jich vytvořil desítky a ať už stály na straně zákona nebo na té druhé, vždycky byl tím, komu se u televizní obrazovky držely palce. Komisař Jordan, hlavní hrdina kriminálního snímku Dobrodruh, také patří mezi ně. Mezi svými kolegy i mezi zločinci je znám svými obratnými a značně svéráznými metodami. Tentokrát je vyslán do Marseille, aby vyřídil velký případ s narkotiky. Přestože se stane obětí pečlivě nastražené léčky a je odvolán, rozhodne se zůstat a pokračovat v pátrání na vlastní pěst. Profesionálně udělanému snímku nechybí napínavý děj ani nenucený humor. Jordan je klasickou belmondovskou postavou a stejně jako třeba jeho Borowitz z filmu Policajt nebo rošťák, oslňuje elegantní nenuceností, šarmem a neortodoxními metodami, s nimiž likviduje zločinecké gangy.

Prázdniny pana Beana (Mr. Bean's Holiday)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: V.Británie

ROK: 2007

REŽIE: Steve Bendelack

HRAJÍ: Rowan Atkinson, Willem Dafoe, Jean Rochefort, Karel Roden, Emma de Caunes

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky, polsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 86 min.


Mr. Bean míří na jih Francie, aby si na zdejším slunci užil klidnou dovolenou. Cestou z Londýna na Rivieru po něm ale zbývá jen spoušť a zmatek! Kde se totiž Mr. Bean objeví, tam za sebou nechá pohromu. Vše vyvrcholí neplánovaným promítáním jeho peprného deníčku na filmovém festivalu v Cannes.

Hudbu složil, slova napsal (Music and lyrics)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: USA

ROK: 2007

REŽIE: Marc Lawrence

HRAJÍ: Hugh Grant, Drew Barrymore, Brad Garrett, Kristen Johnston, Campbell Scott

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 103 min.


"Legrační i okouzlující. Mezi Hugh Grantem a Drew Barrymore to opravdu jiskří." Nejdřív jste hvězda, pak sláva vybledne...a pak jste Alex Fletcher. Když ho ta nejjasnější dětská hvězdička požádá, aby pro ní napsal píseň, skočí Alex po své poslední šanci na návrat do záře reflektorů. Problém je v tom, že Alex sice umí složit hudbu, ale jeho texty nestojí za moc. A tady do hry vstupuje milá, nadaná a trochu praštěná Sophie Fisher, která se původně přišla starat o Alexovi květiny. Spolu zjistí, že nejlepší způsob, jak složit perfektní love song, je zamilovat se. V hlavních rolích Hugh Grant, Drew Barrymore, režie Marc Lawrence (Láska s výstrahou) Hudbu složil, slova napsal je vtipná, tochu ztřeštěná komedie, která vám přinese spoustu hudby, ale především smíchu!

Zodiak (The Zodiac)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: USA

ROK: 2004

REŽIE: Alexander Bulkley

HRAJÍ: Justin Chambers, Rory Culkin, William Mapother, Brad William Henke, Rex Linn, Philip Baker Hall, Nate Dushku, Robin Tunney

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 97 min.


Psychologický thriller ZODIAK, natočený podle skutečné události, podrobně líčí hrůzostrašnou sérii vražd, ke které došlo koncem 60. let minulého století v Severní Kalifornii. Pátrání vede policista z malého města, který se musí postarat o bezpečí své rodinyi vzdorovat šílené kampani médií. Protivníkem je mu Zodiak - jeden z nejnebezpečnějších sériových vrahů americké historie, který navíc nebyl dosud dopaden.

Afghánistán (Afghan Knights)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: Kanada

ROK: 2006

REŽIE: Allan Harmon

HRAJÍ: Michael Madsen, Francesco Quinn, Karina Carreck

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 99 min.


S tím co je v horách se nedá bojovat! Exmariňák Pepper, pronásledovaný myšlenkou, že opustil při poslední misi kamaráda v Afghánistánu, sestaví speciální komando bývalých žoldáků, aby ho zachránil. Nikdo z nich si však neuvědomuje, s kým budou muset bojovat. Nastane neobyčejný boj o přežití mezi moderně vyzbrojenými americkými vojáky a staletími neporaženými afghánskými bojovníky. Zajímavost: Během bojů byly protisovětské jednotky mudžáhidů vyzbrojovány a cvičeny agenty CIA a dotovány USA jako součást boje proti rozpínání Sovětského svazu. Bojů se na straně mudžáhidů údajně zúčastnily též pákistánské speciální jednotky, tzv. Černí čápi, převlečení za afghánské mudžáhidy.

Atentát v Ambassadoru/Bobby  (Bobby )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: DRAMA

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Emilio Estevez

HRAJÍ: Laurence Fishburne (Edward Robinson), Helen Hunt (Samantha), Demi Moore (Virginia Fallon), Sharon Stone (Miriam), Elijah Wood (William), Anthony Hopkins (John Casey), Heather Graham (Angela), Lindsay Lohan (Diane), Christian Slater (Timmons), Martin Sheen

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky,španělsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 117 min.


6. června 1968 byl v hotelu Ambassador zavražděn americký senátor Robert F. Kennedy. Událost, která změnila historii a životy mnoha lidí. 4. června 1968 Senátor Robert F. Kennedy přijíždí do hotelu Ambassador v Los Angeles přednést projev v rámci své kandidatury na prezidenta Spojených států. Ve všech lidech vzbuzuje naději, vzrušení a dojem, že jeho zvolení bude příčinou velkých změn. V následujících dvou dnech však celý svět bude svědkem události, která změní historii a životy mnoha lidí. Atentát v Ambassadoru není politický film. Není to ani příběh Roberta Kennedyho (ve filmu ho vidíme výhradně ze skutečných archivních záběru). Je to pohled do životů několika lidí, jejichž cesty se na pár hodin protly. Příběh lidí, kteří byli v bezprostřední blízkosti jednoho z největších incidentů 20. století. Režisér a scenárista Emilio Estevez získal do jednotlivých rolí jedinečné herecké osobnosti. Před kamerou se sešly nejzkušenější hollywoodské hvězdy několika generací: držitelka Oscara Helen Hunt (Lepší už to nebude), držitel Oscara Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek), Laurence Fishburne (Matrix 1-3), Demi Moore (Neslušný návrh, Striptýz), Sharon Stone (Základní instinkt, Casino), Elijah Wood (trilogie Pán prstenů, Sin City - město hříchu), Lindsay Lohan (Mezi námi děvčaty), Heather Graham (Z pekla, Kurz sebeovládání).

Škola tance a šarmu  (Charm School )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: STORY

ZEMĚ: USA

ROK: 2005

REŽIE: Randall Miller

HRAJÍ: Robert Carlyle, (Trainspotting, Do naha!,28 dní poté), Marisa Tomei (Kurs sebeovládání, Po čem ženy touží ), John Goodman (Big Lebowski) Mary Steenburgen (Philadelphia, Jmenuji se Sam) Sean Astin (Pán Prstenů, 50x a stále poprvé) Danny DeVito (Válka Roseových, Honba za diamantem)

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 104 min.


Příběh o náhodě, která učinila sen jednoho muže osudem druhého. Upřímnost, nostalgie, jemný humor a osudová náhoda. Frank, smutný ze sebevraždy své ženy, zastaví u autonehody na opouštěné silnici aby pomohl cizinci, který je zaklíněn ve svém voze. Cizinec v posledních minutách svého života vypráví Frankovi o své první lásce, mladistvé nevinnosti a taneční škole. Prosba umírajícího muže aby Frank navštívil Školu šarmu a tance Marylin Hotchkissové se stane Frankovi osudnou …

Z očí do očí (Man to man)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: DOBRODRUŽNÝ

ZEMĚ: V.Británie

ROK: 2005

REŽIE: Régis Wargnier

HRAJÍ: Joseph Fiennes, Kristin Scott Thomas

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 122 min.


Nominováno na Zlatého medvěda na filmovém festivalu v Berlíně. Doktor Jamie Dodd (Joseph Fiennes) je nadšen. Konečně se mu podařilo chytit ne jednoho, ale hned dva Pygmeje. Odveze je sebou do Skotska. On a jeho dva přátelé antropologové, Alexander a Fraser, se domnívají, že objevili chybějící spojovací článek mezi člověkem a opicí, který jim zajistí slávu. Začnou testovat Pygmeje z různých úhlů a Jamie postupně zjišťuje, že Toko a Likola jsou stejně citliví a inteligentní jako jiní homo sapiens. Jeho dva kolegové však tato fakta odmítají. Prokáže Jamie, že jde o lidské bytosti a ne jen pouťovou atrakci do zoo? Zajímavost: Režíroval Régis Wagner, který získal Oscara® za nejlepší zahraniční film (Indočína).

Zapomeň na to (Forget About It)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: BJ Davis

HRAJÍ: Burt Reynolds, Robert Loggia, Charles Durning, Raquel Welch, Richard Grieco, Kimberley Kates, Tim Thomerson, Phyllis Diller, Joanna Pacula

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 82 min.


Tři starouši - Sam, Carl a Eddie (Burt Reynolds, Robert Loggia a Charles Durning) - tráví svůj důchod v ospalém karavanové osadě uprostřed arizonské pouště. Nudu zabíjejí hraním golfu a pokukováním po sousedce Chrissy DeLee (Raquel Welch), která je pořád sexy. S jejich poklidným stářím je ale rázem konec, když náhodou narazí v poušti na kufr... se čtyřmi miliony dolarů v hotovosti! Navzájem si sice slíbí, že peníze neutratí, ale život je krátký a oni už mladší rozhodně nebudou! Starosti se objevují až ve chvíli , kdy staříci upoutají pozornost Nittyho - nového obyvatele osady. Nitty totiž není jen tak ledajaký důchodce.... Ve skutečnosti je to bývalí mafián, kterého se ukryli v rímci programu na ochranu svědků. A věřte, že o dolarech k kufru rozhodně něco ví.

Siciliský klan (The Sicilian Clan)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: Francie

ROK: 1996

REŽIE: Henri Verneuil

HRAJÍ: Jean Gabin, Alain Delon, Lino Ventura, Amedeo Nazzari, Yves Brainville, Elisa Cegani, Sydney Chaplin, Maurice Auzel

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 114 min.


Alain Delon a Jean září v hlavních rolích mistrně režírováného a úchvatně natočeného thrilleru, který vás od úvodní vzrušující honičky až do strhující rozuzlení nenechává napětím vydechnout! Když stárnoucí sicilský mafián Vittorio Manalese (Gabin) vytáhne zkušeného lupiče a zabijáka Rogera Sarteta (Delon) z vězení, nedělá to kvůli jeho zdraví. Jako protislužbu od něj očekává pomoc. Manalese totiž svou dosud nejnáročnější loupež - únos letadla, které míří do New Yorku a na palubě veze šperky v hodnotě 50 miliónů dolarů! Ale po odvážné akci Sartet zrazuje Manaleseho důvěru, když se zaplétá se staříkovou svůdnou snachu (Irina Demick). Dva partneři na dráze zločinu se rázem stává součástí vypjaté hry kočky s myší... bitvy důvtipů i předstírané odvahy, která vás okouzlí a pak už nepustí!další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)