vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Berlínské spiknutí (Good German)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: Steven Soderbergh

HRAJÍ: Cate Blanchett, George Clooney, Tobey Maguire

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 105 min.


Jestliže válka je peklo, co přijde po ní? Kdo ví, co hledá americký novinář Jake Geismer (George Clooney) v poválečném Berlíně? Možná klid, možná příběh, ale určitě ne svou dávnou lásku Lenu (Cate Blanchett). Ani stopu tajemství a podvodů, které vedou od Leny k jejímu milenci - mladému ambicióznímu desátníkovi (Tobey Maguire). Stopa pokračuje až k vraždě, o kterou se nikdo nezajímá. Nikdo kromě Jakea. Tři herecké talenty pod vedením Stevena Soderbergha v thrilleru, který vzdává hold filmové atmosféře 40. let a zároveň působí svižným, moderním dojmem filmu noir. "Děsivý i fascinující, skutečná filmová lahůdka" (Peter Travers, ROLLING STONE). Zajímavost: Film natočil Steven Soderbergh, režisér trilogie Dannyho parťáci.

Pravidla násilí (Straightheads)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: V.Británie

ROK: 2007

REŽIE: Dan Reed

HRAJÍ: Gillian Anderson, Danny Dyer, Anthony Calf

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 80 min.


Napínavý a opravdu brutální thriller vypráví o ženě ze střední třídy a jejím příteli, kteří se po noci plné vášně vydávají na nóbl večírek. Na cestě je však přepadá banda násilníků, kteří muže zmlátí a ženu krutým způsobem hromadně znásilní. Strašný zážitek vyvolává v traumatizované dvojici touhu po pomstě, a proto se ihned poté, co se jen trochu vzpamatují, oba chopí zbraní. Se západem slunce odhodlaná dvojice začíná svou odplatu. Nic je nezastaví a útočníky čeká opravdu trýznivá krvavá lázeň.

Už jsme doma? (Are We Done Yet?)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: USA

ROK: 2007

REŽIE: Steve Carr

HRAJÍ: Hrají: Ice Cube, Nia Long, John C. McGinley, Chris Gauthier

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 92 min.


Když Nick Persons (Ice Cube) přivede svou novou ženu Suzanne (Nia Long) a její dvě děti do svého staromládeneckého bytu, aby tu společně žili, brzy poznává, že tady pro všechny prostě není dost místa. A proto s dalším dítětem na cestě dávají Personovi městu sbohem a stěhují se na venkov. Jejich vysněný dům jim však brzy začne padat na hlavu a na Nicka čeká práce. Systém Udělej si sám se však příliš neosvědčí... Ale to není nic proti šílenému staviteli Chuckovi (John C. McGinley), kterého Nick najímá a jehož netradiční metody stav domu ještě zhoršují. Personovi se začínají obávat, jestli se tenhle dům vůbec někdy stane jejich domovem

Velké nesnáze v malé Číně (Big Trouble in Little China)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 1986

REŽIE: John Carpenter

HRAJÍ: Kurt Russell, Kim Cattrall, James Hong, Victor Wong, Carter Wong, James Lew, Gerald Okamura, John Carpenter, Cary-Hiroyuki Tagawa

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 99 min.


Hrdiny jsou sympatický řidič náklaďáku Jack Burton, jemuž v čínské čtvrti ukradnou kamión a jeho přítel Wang, kterému zase přímo před očima unesou snoubenku. Jak se brzy ukáže za vším je Lo Pan, 2258 let starý čínský démon, snažící se získat hmotné tělo a ovládnout svět. Aby toho dosáhl musí obětovat dívku se zelenýma očima. Smůlou je, že si k tomu vybere právě Wangovu snoubenku Miao Jin. Hrdinové se spojí s mágem Egg Šenem a společně s klanem Čing Singů se vydají do podzemí čínské čtvrti, aby svedli rozhodující bitvu s démonickým zlem.

Mafie (Arrivederci amore, ciao)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: Itálie

ROK: 2006

REŽIE: Michele Soavi

HRAJÍ: Alessio Boni, Michele Placido, Isabella Ferrari

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, italsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 107 min.


Giorgio Pellegrini, bývalý levicový aktivista a terorista uprchl před spravedlností do Střední Ameriky, kde bojoval spolu s místními partyzány. O patnáct let později má už po krk života v džungli a rozhodne se vrátit do Itálie. Zde chce vést pohodlný život a realizovat svůj sen být "úctyhodným" občanem. Cesta k tomuto cíli je ale dlážděná krádežemi, kuplířstvím, drogami, loupeží a vraždou...

Manželství po italsku (Matrimonio all´Italiana)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: Itálie+Fra

ROK: 1964

REŽIE: Vittorio De Sica

HRAJÍ: Sophia Loren, Marcello Mastroianni, Pia Lindström

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, italsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 98 min.


Pro mladého obchodníka Domenica je kariéra vším. Láska k sedmnáctileté Filumeně ale jeho přístup k životu pozmění. Přesto celá léta odolává její touze po vdavkách. Filumena se ale naděje na svatbu nevzdává...má totiž v záloze tajný plán!Sophia Loren a Marcello Mastroianni v brilantním hereckém koncertu, který vás dojme i pobaví!

Temné zpovědi (Dark Confessions)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: EROTICKÝ

ZEMĚ: Kanada

ROK: 1998

REŽIE: Lloyd A. Simandl

HRAJÍ: Rena Riffel, Kateřina Kornová, Eva Aichmajerová

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 92 min.


Byly chyceny, posazeny za mříže a donuceny přiznat trestný čin, který nespáchaly. Teď se jejich nevina prodává nejvyšší nabídce … Když se dvě půvabné mladé americké dívky, ANGELINE (Kate Rodger) a JENNIFER (Lisha Snelgrove), vydají z domova do Evropy v touze po lásce a dobrodružství, netuší, že se jejich zážitky stanou nejhorší noční můrou z cestování. Během pobytu ve východní Evropě odjíždí Angelina a Jennifer strávit víkend na venkov. Aniž to dívky tuší, cestu jim zkříží zkorumpovaný policejní úředník, LUDWIG (Richard Toth), a brzy uvíznou v pavučinách podvodného a nebezpečného jednání. Angelina bere věci do svých rukou, spolu s Jennifer uteče a rozzuřený Ludwig je pronásleduje. Hluboko v lese najdou klášter bratra Benedikta a obě dívky předpokládají, že tu budou v bezpečí. Opět zdání klame. Obě dívky se musí rozdělit a zanedlouho poznají, že klášter je ve skutečnosti obchodní firma s krásnými mladými ženami jako je třeba LILI (Eva Aichmajerová). Jennifer je prodána v aukci za vysokou cenu. Angelina musí uprchnout, jinak stráví svůj život v řetězech.

Nebezpečná kořist (Dangerous Prey)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: EROTICKÝ

ZEMĚ: Kanada

ROK: 1995

REŽIE: Lloyd A. Simandl

HRAJÍ: Shannon Whirry, Bořivoj Navrátil, Zdeněk Pecháček, Jiří Krampol, Josef Laufer I, David Fisher, Milan Šimáček

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 93 min.


Drexel pracuje na vývoji dokonalých zbraní - ženy jako je Robin přeměňuje na zabijácké stroje, "Lady Killers", k pronajmutí nejvyšší nabídce. Chirurgicky implantovaná a Drexelem dálkově řízená Robin začíná svůj výcvik, avšak záhy se dostává do sporu s krásnou TANYOU (Ciara Hunter), tvrdou ženou, která vidí v Robin silnou konkurentku. Když vysílají KAREN (Carol Cartier), jinou dívku z ústavu, ven na její smrtonosnou misi, aby spáchala atentát na válečného zločince, objeví Robin, že ve skutečnosti Drexel vysílá Karen, aby zabila ji. Robin zachrání Karen a dozvídá se, že Drexel chce zničit ústav a všechny v něm zabít. Robin přesvědčí Tanyu, aby obě spojily své síly a ve vrcholícím zápase, při němž vstávají vlasy hrůzou na hlavě, dosáhnou své pomsty a pokouší se zachránit ostatní ženy v ústavu.

Šílený Max (Mad Max)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA+Austr.

ROK: 1979

REŽIE: George Miller

HRAJÍ: Mel Gibson, Paul Johnstone

ZVUK: Dolby Digital 2.0: anglicky,německy

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 89 min.


Mel Gibson ve filmu, kterým to všechno začalo. "Co jsou zač?" ptá se hlasitý vůdce bandy drsných motorkářů. Než se usadí prach a ztichne poslední motor, bude přesně vědět, kdo je jeden z nich. Stejně jako vědí filmoví fanoušci. V nadupaném, stylovém akčním snímku režiséra George Millera dává Mel Gibson všem na vědomí, že s ním se musí počítat. Gibson v roli nebojácného, v kůži oblečeného policisty Maxe Rockanskyho, vyhlásil válku zabijáckým motorkářům, kteří mají na svědomí jeho rodinu. Post-apokalyptická Austrálie, rozpálené silnice, neo-punk a zajatci se neberou. Zůstává jediný muž, který cestuje nekonečnou silnicí, očištěnou od všech nehodných, silnicí, která dovedla Mela Gibsona mezi hvězdy. Zajímavost: Mel Gibson řídí 1973 Ford Falcon XB GT Coupe, auto vyrobené výhradně pro Austrálii.

Šílený max: Bojovník silnic (Mad Max: Road Warrior)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 1981

REŽIE: George Miller

HRAJÍ: Mel Gibson, Bruce Spence, Vernon Wells, Guy Norris

ZVUK: Dolby Digital 2.0: anglicky,německy

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 91 min.


Nelítostné, divoké a velkolepé. Jen málo snímků v historii akčních filmů se může rovnat Šílenému Maxovi 2. Nabitý dobrodružstvím, rychlostí i krveprolitím vás vystřelí do světa, kde se post-katastrofická budoucnost setkává s mytologií minulosti. Nebo jednodušeji, jeden z nejúžasnějších kaskadérských filmů vůbec. Před sérií Smrtonosných zbraní a Maverickem (1994) se Mel Gibson proslavil jako Max, osamělý hrdina brázdící australské silnice v nikdy nekončícím pátrání po palivu. Proti němu a hrstce obránců skladu s palivem stojí bizarní válečníci pod vedením Humunguse, který nebere žádné zajatce. Když začne bitva, není cesty zpět, "divoká zábava a fantastický zážitek z filmu." (Sheila Benson, Los Angeles Times). Se šíleným Maxem na vaší straně nebude o akci nouze. Zajímavost: Film získal pět ocenění Australského filmového institutu.další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)