vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Jezero 2 (Lake Placid 2)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HORROR

ZEMĚ: USA+Kanada

ROK: 2007

REŽIE: David Flores

HRAJÍ: Cloris Leachman, Sam McMurray, John Schneider, Terence H. Winkless

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky, španělsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 92 min.


V pokračování klasického komediálního hororu Jezero se místní šerif spojuje s newyorskou paleontoložkou, aby společně konečně nalezli příšeru,která s oblibou požírá místní obyvatele.Brzy však zjiš´tují,že proti nim nestojí jeden gigantický krokodýl,ale rovnou tři.Přidejte si k tomu ještě milovnici krokodýlů a krveprolití může začít.

Pokojný bojovník (Peaceful Warrior)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: STORY

ZEMĚ: USA+Něm.

ROK: 2006

REŽIE: Victor Salva

HRAJÍ: Scott Mechlowicz, Nick Nolte, Amy Smart, Ashton Holmes, Agnes Bruckner

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 116 min.


Excelentní adaptace stejnojmené autobiografické knihy Dana Millmana. Dan je talentovaný sportovec, sní o olympiádě, má vše – poháry, holky, rychlé motorky, divoké party. Těžký úraz ale vše změní. Díky setkání se zvláštním cizincem Dan pochopí, že se musí ještě mnoho učit, mnohé překonat a spoutu věcí naopak opustit, než se stane pokojným bojovníkem a nalezne svou cestu. Nejde o klasický boj mezi zlými a dobrými, film vypráví o tom, jak se postavit konfliktům uvnitř nás samotných.

Poslední tango v Paříži (Ultimo tango a Parigi)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: Itálie+Fra

ROK: 1972

REŽIE: Bernardo Bertolucci

HRAJÍ: Marlon Brando, Maria Schneider, Catherine Breillat, Jean-Pierre Léaud, Massimo Girotti

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 124 min.


Poslední tango v Paříži je doposud nejodvážnější a nejucelenější Bertolucciho dílo, mladistvé a zároveň vyspělé, překvapivé vnitřní zralostí a formální vytříbeností, přitom matoucí rejstříkem myšlenkových motivů. Ne všechny jsou možná rovnoměrně zdůrazněny, některé jsou pouze naznačeny, jenom se tu o ně zavadí, do značné míry jde o otevřený film a přitom hádankovitý, prodchnutý četnými literárními i filmovými narážkami a zároveň prostoupený a podpíraný nápory bytostné autentičnosti, naléhavou připomínkou smrti, doprovázenou ideologickým odhalováním buržoasie a jejích mýtů (především mýtus sexu), intenzivním a rozdychtěným patosem při postihování ,otcovy živočišnosti a ,dceřiny bezbranné disponovatelnosti. Tento tanec sexu a smrti na pokraji propasti holé lidské existence, bez východiska a bez možnosti zařazení do rámce dané společenské struktury je zaznamenán nepopiratelně s filmovým mistrovstvím, jež podmaňuje a okouzluje. - Ugo Casiraghi - "Zuřivé tango sexu a smrti", LUnita 17. 12. 1972

Strážci Dračí brány (Dragon Tiger Gate)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: Hong Kong

ROK: 2006

REŽIE: Wilson Yip

HRAJÍ: Donnie Yen, Nicholas Tse, Wah Yuen

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, čínsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 95 min.


Adaptace slavného hongkongského comicsu, ve kterém se trio mladíků postaví tváří v tvář bezpráví. Svět potřebuje superhrdiny a i kdyľ tyhle týpky nekousnul radioaktivní pavouk, jejich intenzivní výcvik v bojových uměních jim umoľňuje prohazovat zločince zdmi rovnou po tuctech. Moľná to vězí i v těch ujetých vlasových kreacích, které mají na hlavách - skoro jako kdyby se vrátily ąílené módní výstřelky z hongkongských filmů 80. let.

Třetí princ (Třetí princ)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: POHÁDKY

ZEMĚ: ČSSR

ROK: 1982

REŽIE: Antonín Moskalyk

HRAJÍ: Pavel Trávníček, Libuše Šafránková, Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Lubomír Kostelka, František Hanus, Zora Jandová, Oldřich Velen, Jiří Bartoška, Ota Sklenčka, Jiří Krytinář

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 84 min.


Královna Země lva se jen těžce smiřuje se ztrátou jediného syna. Na radu děvčete od potulných kejklířů nechá uvařit jedinou rybu, kterou rybáři uloví v královském rybníce. Vodu nechá vypít kobyle, rybí hlavu dá sníst psici, sama sní rybí maso a kosti dá zakopat do zahrady. Po čase se královně narodí dvojčata Jaroslav a Jaromír. V ten den se narodí i dvě stejná hříbata, dvě štěňata a s z kostí v zemi vyrostou dva meče. Malí princové vyrostou za rok jako jiní za sedm let. Když dospějí, zamiluje se Jaromír do tajemného obrazu krásné princezny. Přes zákaz rodičů se vydá princeznu hledat. Najde ji v podivném království démantových skal, ale aby ji získal, musí splnit tři úkoly. Nedokáže to a zkamení. Na královském zámku Jaroslav pozná, že se bratrovi něco zlého stalo a vydá se mu na pomoc.

Bounty (The Bounty)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: DOBRODRUŽNÝ

ZEMĚ: USA+VB

ROK: 1984

REŽIE: Roger Donaldson

HRAJÍ: Mel Gibson, Anthony Hopkins, Laurence Olivier, Edward Fox, Daniel Day-Lewis, Bernard Hill, Philip Davis, Liam Neeson, Simon Chandler, John Sessions, Neil Morrissey, Richard Graham, Dexter Fletcher, Jack May

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, polsky, Dolby Digital 5.1: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 126 min.


Loď Bounty pluje na Tahiti. Na břehu námořníci zapomenou na disciplínu a na zpáteční cestě se část posádky vzbouří, posadí kapitána do člunu a loď se vrátí na ostrov. Po osmnácti letech se tam najde poslední člen posádky, pár tahitských manželek a několik potomků vzbouřenců. Kapitán, který se na člunu šťastně dostal do přístavu, se musel před soudem zodpovídat za ztrátu lodě, ale přitom byl osvobozený.

Brouk (Bug)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HORROR

ZEMĚ: USA

ROK: 2006

REŽIE: William Friedkin

HRAJÍ: John Carroll Lynch, Brian Cox, Jamie Kennedy, Sarah Paulson, Chris Bauer, Ed Begley Jr., Trudie Styler, Megan Cavanagh, Hedy Burress, John Doe, Guy Siner, Matt Manfredi, Phil Hay, Wade Williams

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 98 min.


Náhodné setkání servírky Agnes s narušeným válečným veteránem Peterem se mění v horor, když jsou atakováni hordami brouků! Je to však skutečnost, nebo se stali oběťmi halucinací?...Další vynikající snímek mistra hrůzy W. Friedkina, režiséra filmu Vymítač ďábla.

Rozpolcení (Judicial Indiscretion)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: Kanada

ROK: 2007

REŽIE: George Mendeluk

HRAJÍ: Anne Archerová, Michael Shanks, Erin Karpluková, Anna Haganová, Matthew Harrison

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 94 min.


Monica je respektovaná a známá soudkyně. Je vdovou a žije sama s dospívající dcerou. Brzy má nastoupit k Nejvyššímu soudu. Právě tehdy potkává Jacka, charismatického Ira, který se snaží uspět jako spisovatel. Jack není tím, za koho ho Monica považuje. Kriminálník a psychopat Jack změní Moničin život a její vysněnou dovolenou v peklo. Monika se musí rozhodnout, zda „vztah“ s psychopatickým milencem udrží v tajnosti a nebo půjde na policii a vše zveřejní. To ji ale může stát důležité místo u Nejvyššího soudu. Musí zjistit, zda je Jack skutečným psychopatem, nebo jen nasazenou figurkou z vyšších míst, která má zničit její postup.

Akta X: Sezóna 3 ( 1.Sada 3DVD-12 dílů) (The X Files: Season 3 Slim Set)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 1993

REŽIE: David Nutter, Daniel Sackheim

HRAJÍ: Gillian Anderson, David Duchovny, William B. Davis, Mitch Pileggi

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky, polsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 540 min.


Agent Mulder a agentka Scullyová, ústřední postavy seriálu Akta X, jsou agenti FBI, kteří vyšetřují případy, se kterými si nikdo nevěděl rady a nakonec je úředníci zavřeli do složky Akt X-nevyřešitelných případů. Ale pak se dostali do ruk této nerozlučné dvojice, nadšence pro paranormální jevy, který je přesvědčený, že mu sestru unesli mimozemšťani a agentky věřící v boha, která k paranormálu přistupuje tězce skepticky. Seznam epizod: 1. Požehnaná cesta 2. Kancelářská spona 3. D.P.O. 4. Poslední odpočinek Clydea Bruckmana 5. Seznam 6. 2Shy 7. Procházka 8. Hladomorna 9. Nisei 10. 731 11. Zjevení 12. Válka Coprophagů

Akta X: Sezóna 3 ( 2.Sada 4DVD-13 dílů) (The X Files: Season 3 Slim Set)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 1993

REŽIE: David Nutter, Daniel Sackheim

HRAJÍ: Gillian Anderson, David Duchovny, William B. Davis, Mitch Pileggi

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky, polsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 655 min.


Agent Mulder a agentka Scullyová, ústřední postavy seriálu Akta X, jsou agenti FBI, kteří vyšetřují případy, se kterými si nikdo nevěděl rady a nakonec je úředníci zavřeli do složky Akt X-nevyřešitelných případů. Ale pak se dostali do ruk této nerozlučné dvojice, nadšence pro paranormální jevy, který je přesvědčený, že mu sestru unesli mimozemšťani a agentky věřící v boha, která k paranormálu přistupuje tězce skepticky. Seznam epizod: 13. Syzygia 14. Groteska 15. Piper Maru 16. Apokryfy 17. Průbojný 18. Teso Dos Bichos 19. Pekelné peníze 20. Jose Chung 'Od jinud' 21. Avatar 22. Bažina 23. Mokrý spoj 24. Talitha Cumidalší stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)