vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na DVD

Zákony Brooklynu (Brooklyn Rules)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: USA

ROK: 2007

REŽIE: Michael Corrente

HRAJÍ: Alec Baldwin, Jerry Ferrara, Scott Caan, Freddie Prinze Jr., Monica Keena, Mena Suvari

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 95 min.


Pouliční svět Brooklynu své děti nehýčká… Michael (Freddie Prinze, Jr.), Carmine (Scott Caan) a Bobby (Jerry Ferrara) jsou od dětství nerozluční přátelé. Spojuje je víc než přátelství – vyrůstali v nebezpečných ulicích Brooklynu. Michael se svou láskou Ellen (Mena Suvari) začínají studovat na Kolumbijské univerzitě. Carmine, frajírek s mafiánskými způsoby, naproti tomu nechce nic jiného než v Brooklynu zůstat. A roztomilý škudlil Bobby se chce co nejdříve oženit a usadit. Všichni mají své sny a plány, ale možná také osud, který má jméno Caesar (Alec Baldwin). Obávaný mafián, který vládne brooklynskému podsvětí, Carmina fascinuje. Michael a Bobby jsou ve špatný čas na špatném místě. V Brooklynu propuká nelítostná válka gangů… Pevné přátelství může žádat ty největší oběti.

Válka rozumu a cti (Battle of Wits)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HISTORICKÝ

ZEMĚ: Hong Kong

ROK: 2006

REŽIE: Chi Leung 'Jacob' Cheung

HRAJÍ: Sung-kee Ahn, Siu-hou Chin, Andy Lau, Ma Wu

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, čínsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 133 min.


Výpravný epos ze starověké číny. Městský stát Liang je ohrožen armádou sousedního království. Na pomoc městu přichází tajemný bojovník a dokonalý stratég Ge Li. Jak obstojí jeho schopnosti tváří v tvář mnohonásobné přesile...?

Převtělení (Rinne)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HORROR

ZEMĚ: Japonsko

ROK: 2005

REŽIE: Takashi Shimizu

HRAJÍ: Kippei Shiina, Karina, Yasutoki Furuya, Atsushi Haruta, Hiroto Itô

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, japonsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 92 min.


Smrt je jen začátek. Od režiséra filmů Kruh, Kruh 2 přichází děsivý příběh o hotelu se strašnou minulostí. Zde se před 35 lety udál krvavý masakr. Filmový režisér se vrací ke scéně masové vraždy, aby přenesl děsivá zabití na filmové plátno. Začátek natáčení však ovlivní hrůzostrašné vize a noční můry členů štábu. Ten pravý osud si však musí každý prožít sám! Zajímavost: Od režiséra filmů Kruh, Kruh 2 !

Mutant: Probuzení (Species: The Awakening)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: SCI-FI

ZEMĚ: USA

ROK: 2007

REŽIE: Nick Lyon

HRAJÍ: Helena Mattsson, Ben Cross, Adam Wylie, Marlene Favela, Dominic Keating

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, maďarsky, polsky, rusky, Dolby Digital 5.1: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 94 min.


Napohled je možná krásná…ale uvnitř skrývá děsivé tajemství! Připravte se na čtvrté strašidelné pokračování legendární série Mutant, jež se pohybuje na samotné hranici hrůzy, děsu a chaosu! Vynikající vysokoškolská profesorka Miranda Hollander se po tajemném výpadku paměti probudí obklopena následky krvavého řádění. K smrti vystrašená se obrací na svého strýce, aby jí pomohl s vysvětlením. Strýc ale odhaluje šokující pravdu. Miranda je jen poloviční člověk – klon hybridního člověka a mimozemské DNA. Společně musí vyrazit do Mexika, aby tu nalezli vědce, který ji kdysi stvořil. Záhy se však stávají terčem hordy běsnících mutantů…a čas zatím nezadržitelně utíká. Zbývá už jen chvíle, než se Miranda neodvratitelně podvolí zabijáckým instinktům, které se skrývají uvnitř jejího vlastního těla!

Ve stínu slunce (The Shadow Dancer)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: ROMANTICKÝ

ZEMĚ: Itálie+VB

ROK: 2005

REŽIE: Brad Mirman

HRAJÍ: Joshua Jackson, Harvey Keitel, John Rhys-Davies, Stomy Bugsy, Silvia De Santis, Claire Forlani, Giancarlo Giannini

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 96 min.


Jeremy (Josua Jackson) pracuje v knižním nakladatelství a zároveň touží prorazit jako spisovatel. Jednoho dne ho jeho zaměstnavatel pošle do Toskánska, aby tam donutil stárnoucího a nevrlého spisovatele Weldona Parrishe (Harvey Keitel) napsat novou knihu. Jeremy je zcela okouzlen Weldonovou dcerou Isabellou (Claire Forlani). Teprve později se po mnoha nesnázích sbližuje i se samotným Weldonem. Krásné prostředí, láska a nové přátelství se pak oběma autorům stávají inspirací pro další tvorbu.

Muzikál ze střední 2 (Rozšířená verze) (High School Musical 2 )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HUDEBNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 2007

REŽIE: Kenny Ortega

HRAJÍ: Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Miley Cyrus

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, slovensky, anglicky, maďarsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 106 min.


Školní rok končí a začínají prázdniny. Je čas se bavit a slavit, protože váš oblíbený hvězdný tým čeká nové, vzrušující dobrodružství v pokračování – High School Musical 2. Troy (Zac Efron) je nadšený z letní brigády ve sportovním klubu Lava Springs, ale netuší, že se stal součástí vypočítavého plánu Sharpy (Ashley Tisdale), která se ho chystá odloudit od Gabrielly (Vanessa Hudgens) a překazit prázdninové aktivity svých spolužáků a kamarádů. Jak to celé dopadne se dozvíte na klubové akci, Přehlídce talentů, kde se setkáte s dalšími hvězdami filmového hitu HSM: Lucasem Grabeelem, Corbinem Bleuem, Monique Coleman a dalšími.

Titanic (Titanic: The Animated Movie)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: ANIMOVANÝ

ZEMĚ: Itálie

ROK: 2001

REŽIE: Camillo Teti

HRAJÍ: Veronica Wells, Clive Riche, David Brandon, Edmund Purdom

ZVUK: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky, slovensky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 71 min.


Na slavnou loď Titanic nastupuje mnoho cestujících – zlodějka Corynthie se svými zákeřnými synovci, kterou sleduje maskovaný detektiv Bradbury. Zlá vdova Pickeringová se škaredými dcerami, které si hledají bohaté ženichy. Její adoptovaná dcera Angelika, skromné a hezké děvče, které padne do oka sympatickému a bohatému mladíkovi Williamu Greenfieldovi. Na Titanicu ale nejsou jen lidé, do podpalubí se nalodila veselá rodinka mexických myší, vzteklá čivava, tlustý kocour Geoffrey a další zvířátka. Všichni prožijí během plavby spoustu dobrodružství a zábavných příběhů, které pobaví všechny děti a kamarády pohádek.

Zavraždění Johna Lennona (Chapter 27)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: USA+Kanada

ROK: 2007

REŽIE: J.P. Schaefer

HRAJÍ: Jared Leto, Lindsay Lohan, Mark Lindsay Chapman, Matthew Humphreys, Judah Friedlander

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 81 min.


Nikdo se nemůže stát legendou a přežít. New York City. Prosinec 1980. Mark Chapman přijíždí do New Yorku s úmyslem zabít Johna Lennona. Depresivní a neklidná duše je rozpolcena mezi respektem k osobě Johna Lennona a touhou ho zabít, aby se stal slavným. Příběh líčí Chapmanovo duševní zhroucení, ve kterém hrála roli jeho posedlost knihou J.D.Salingera Kdo chytá v žitě. Jeho démoni však zvítězí a přimějí ho zastřelit Lennona na schodech před vchodem do budovy, kde Lennon bydlel. Zajímavost: Kniha Kdo chytá v žitě, kterou měl u sebe Lennonův vrah byla také nalezena u Johna Hinckleyho, který spáchal 30.3.1981 atentát na Ronalda Reagana.

The Lookout  (The Lookout )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: THRILLER

ZEMĚ: USA

ROK: 2007

REŽIE: Scott Frank

HRAJÍ: Joseph Gordon-Levitt, Isla Fisher, Carla Gugino, Matthew Goode, Aaron Berg, Kalyn Bomback, Alex Borstein, Paul Christie, Jeff Daniels, Sergio Di Zio, Morgan Kelly, Suzanne Kelly, Tracy McMahon, Toni Reimer, Janaya Stephens, Laura Vandervoort, Courtney-Jane White

ZVUK: Dolby Digital 5.1: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 99 min.


Vysokoškolák Chris Pratt se stane účastníkem autonehody, při níž zemřou dva jeho přátelé a která mu naruší krátkodobou paměť. Čtyři roky po nehodě je stále neschopný provádět i ty nejzákladnější úkoly a jediným zaměstnáním, které se mu podaří najít, je noční vrátný v místní bance. Aby byl schopen normálně existovat, vytváří si seznamy, které ho provází ode dne ke dni. Jeho jedinými přáteli jsou slepec Lewis a policista z noční směny Ted. Pro Chrise je jeho život rituálem, ale jen do doby, než potká Garyho, starého přítele ze školy, a seznámí se s jeho partou, která je ochotna ho akceptovat. Netuší, že je zatažen do loupežného plánu, který spěje ke krvavému rozuzlení…

Příběh Alvina Straighta  (The Straight Story )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: DRAMA

ZEMĚ: FR+VB+USA

ROK: 1999

REŽIE: David Lynch

HRAJÍ: Richard Farnsworth, Sissy Spacek, Jane Galloway, Joseph A. Carpenter, Everett McGill, Harry Dean Stanton

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 112 min.


Úsměvné drama kultovního filmaře Davida Lynche se začíná v Laurens, malé vesnické komunitě v severní lowě, kde žije zatrpklý vdovec s chatrným zdravím - Alvin Straight (jeho představitel Richard Farnsworth získal Oscara za Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli). Po jednom ze svých domácích úrazů a návštěvě lékaře mu dcera Rose (Sissy Spaceková) sděluje, že jeho bratr Lyle (Harry Dean Stanton) je na tom mnohem hůř - ranila ho prý mrtvice. Alvin znesvářeného bratra neviděl po celých deset let a nyní začne uvažovat o návštěvě. Je tu ovšem „menší" problém: bratr bydlí až v sousedním státě Wisconsin v městečku vzdáleném přes 600 km. Zarputile hrdý Alvin se špatným zrakem a nedostatkem peněz odmítá možnost, aby ho někdo za bratrem svezl. Brzy vymyslí bizarní plán: uskuteční cestu na svém zahradním traktůrku. Rychlostí pěti mil za hodinu „se řítí" rovinatou podzimní krajinou... Lynchovo road movie (jehož scénář je dílem Mary Sweeneyové a Johna Roache) představuje moderní variaci na téma amerického mýtu o svobodě a hledání. Překvapuje jednoduchostí a přímočarostí příběhu o bratrské sounáležitosti a individuální lidské odpovědnosti. „Tohle je film, na který s hrdostí vezmete své děti," řekl o Straight Story herecký protagonista Richard Farnsworth. Dílo bylo nominováno za Zlatou palmu v Cannes.další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551] [552] [553] [554] [555] [556] [557] [558] [559] [560] [561] [562] [563] [564] [565] [566] [567] [568] [569] [570] [571] [572] [573] [574] [575] [576] [577] [578] [579] [580] [581] [582] [583] [584] [585] [586] [587] [588] [589] [590] [591] [592] [593] [594] [595] [596] [597] [598] [599] [600] [601] [602] [603] [604] [605] [606] [607] [608] [609] [610] [611] [612] [613] [614] [615] [616] [617] [618] [619] [620] [621] [622] [623] [624] [625] [626] [627] [628] [629] [630] [631] [632] [633] [634] [635] [636] [637] [638] [639] [640] [641] [642] [643] [644] [645] [646] [647] [648] [649] [650] [651] [652] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)