vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-SO: 10-19 hod.NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Titul DVD:

Národní třída (Národní třída)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: ČR

ROK: 2019

REŽIE: Štěpán Altrichter

HRAJÍ: Hynek Čermák, Kateřina Janečková, Jan Cina, Václav Neužil ml., Jiří Langmajer, Jiří Šoch, Martin Sobotka, Andrej Polák, Ivana Jirešová, Lubor Šplíchal, Martin Siničák, Erika Stárková, Leoš Juráček, Kamila Trnková, Bára Vozková, Terezie Vraspírová

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 91 min.


Na periferii Prahy žije sám v panelákovém bytě muž přezdívaný Vandam (Hynek Čermák). Je to znalec historie a především válečných konfliktů. Protože se bojí, že svět se řítí do další války, pravidelně cvičí a posiluje, aby byl připravený. Chodí do sídlištní hospody, ve které točí pivo Lucka. Vandam se snaží na Lucku udělat dojem a někdy se v hospodě i popere. A taky k tomu vychovává Psycha, mladého kluka, se kterým natírá střechy panelových domů. Film Národní třída vypráví dramatický příběh, který zlehčuje černým humorem. 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)