vyhledání v DVD

DVD všechny žánry

všechny tituly řazené od nejnovějších

DVD jednotlivé žánry
anketa č. 1


vyhledání v Blu-ray

Blu-ray všechny žánry

všechny žánry řazené od nejnovějších

Blu-ray jednotlivé žánry

anketa č. 2


POZOR! MÁME NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU: PO-PA: 10-19 hod. SOBOTA: 10-15 NEDĚLE: ZAVŘENO

VSTUPTE DO SVĚTA 3D ! Naše videopůjčovna Vám přináší Hollywoodské 3D filmy do vašeho domova na 3D Blu-ray Discu™ s dokonalým obrazem ve full HD rozlišení a neuvěřitelným zvukem, který vás vtáhne do pozoruhodného světa 3D. Máme pro vás připraveno již 500 titulů ve 3D k vypůjčení za pouhých 60,-Kč/den.Způsob řazení:
všechny tituly dodané do půjčovny od 1.1.2005 jsou zde řazeny od nejnovějších po nejstarší.

všechny tituly 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R,Ř S Š T U V W X Y Z Ž  
Přehled titulů na Blu-ray

Shrek třetí 3D [3D Blu-ray] (Shrek the Third 3D)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: ANIMOVANÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2007

REŽIE: Chris Miller, Raman Hui

HRAJÍ:

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, finsky, řecky, francouzsky, maďarsky, švédsky, polsky, thajsky, norsky, dá

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 89 min.

OBRAZ: 1920x1080p 2.35:1 3D


Připravte se na královskou porci humoru v dalším pokračování skvělé komedie nazvaném Shrek Třetí! Zlobrův žabí tchán má na kahánku, a tak se nerozluční kamarádi Shrek, Oslík a Kocour v botách vydávají hledat právoplatného dědice trůnu. Oblíbení hrdinové se vracejí a s nimi přichází také pošetilý kouzelník Merlin, rebelant Artuš, komando princezen a mnozí další. Prožijte další Shrekův originální příběh - jestli neumřete smíchy, budete žít šťastně až do smrti!

Katy Perry: Part of Me 3D [3D Blu-ray]  (Katy Perry: Part of Me 3D )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: HUDEBNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 2012

REŽIE: Dan Cutforth, Jane Lipsitz

HRAJÍ: Katy Perry

ZVUK: Dolby Dts-HD: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 93 min.

OBRAZ: 1920x1080p 2.40:1 3D


Zůstaňte sami sebou a můžete se stát čímkoli - Katy Perry je toho živoucím důkazem. Poodhalte skutečnou tvář Katy Perry a odkryjte tajemství, jak se z téhle obyčejné Kaliforňanky s velkými sny stala jedna z nejuznávanějších hvězd na světě. „Vyloženě neodolatelný“snímek nabízí příležitost zažít, jak se Katy Perry plnily její teenagerovské touhy.

Cirque du Soleil:Journey 3D [3D Blu-ray] (Cirque du Soleil: Journey of Man 3D )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: DOKUMENT

ZEMĚ: USA

ROK: 2000

REŽIE: Keith Melton

HRAJÍ: Ian McKellen, Nicky Dewhurst, Brian Dewhurst, Anait Karagyezyan, Chris Van Wagenen

ZVUK: Dolby Dts-HD: anglicky,Dolby Digital 5.1: anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 49 min.

OBRAZ: 1920x1080p 1.78:1 3D


Kanadská cirkusová akrobatická skupina Cirque du Soleil (Sluneční cirkus) má kromě několika celovečerních filmů, jež představují záznamy z jejich představení, na kontě také jeden snímek formátu IMAX, v na pohled okouzlujícím 3D provedení. JOURNEY OF MAN poeticky ztvárňuje "cestu člověka" od jeho zrození po stáří. Uměleckou formou za pomoci bohatých estetických vizuálních prostředků, kde hlavní slovo mají pestré metaforické prvky a akrobatická čísla členů cirkusu, jsou znázorněny různé etapy vývoje člověka, jeho rozumový a duševní rozkvět, volby osudu a cesty životem. Důraz je kladen na vykreslení emotivního vnímání a právě to udává spád celého díla i jeho podobu - barvité, snové, mysteriózní i strohé, tajemné i odhalující, rozpačité i radostné... Absence mluvených slov vyjma doprovodného komentáře vypravěče poskytuje nerušený prostor pro zvukovou a především hudební složku filmu, která dokonale doplňuje obrazovou stránku a nepostradatelně zvýrazňuje jeho výslednou tvářnost. Není tedy jistě třeba zdůrazňovat, že v takovém nevšedním snímku hraje právě hudební složka velmi důležitou úlohu, zároveň díky své jen volné závislosti na filmových scénách umí zachovat samostatně svou vlastní tvář a na poslech plní roli výtečného hudebního alba.

Velká vánoční jízda 3D [3D Blu-ray]  (Arthur Christmas 3D)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: ANIMOVANÝ

ZEMĚ: V.Británie

ROK: 2011

REŽIE: Sarah Smith, Barry Cook

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, slovensky, anglicky, řecky, hindsky, maďarsky, polsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 97 min.

OBRAZ: 1920x1080p 1.85:1 3D


Jak je možné, že Santa DOKÁŽE doručit miliardy dárků dětem po celém světě během jediné noci? Má armádu milionů skřítků - bojovníků, které řídí z obrovského velícího centra ukrytého pod ledem Severního pólu! Jak se tedy mohlo stát, že Santa na jedno dítě ZAPOMNĚL? Takové zklamání nechce za žádnou cenu připustit Santův nejmladší syn Arthur, který se s pomocí starého Santy ve výslužbě, mladého vzpurného skřítka, vysloužilých saní a několika nezkušených sobů vydá na bláznivý závod s časem, aby poslední dárek doručil včas! Zpříjemněte si sváteční chvíle zábavou, legrací a kouzly tohoto nového vánočního filmu! Disk obsahuje: Interaktivní menu; Přímá volba scén; V zákulisí natáčení videoklipu Justina Biebera "Santa Claus is Comin' to Town" a celý videoklip; Santova armáda; Vánoční rodokmen; Rozbalování Velké vánoční jízdy; Záběry z natáčení - Podívejte se, jak autoři filmu tvořili postavy a scény; Video z náboru skřítků

Safe (Safe)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA

ROK: 2012

REŽIE: Boaz Yakin

HRAJÍ: Jason Statham, Chris Sarandon, James Hong, Robert John Burke, Anson Mount, Reggie Lee, Danny Hoch, Igor Jijikine, Jennifer Butler, Jay Giannone, Brian Anthony Wilson, James Colby, John Cenatiempo, Joseph Sikora

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 94 min.

OBRAZ: 1920x1080p 2.35:1


Desetiletá čínská dívka Mei je matematický génius. Jednoho dne je násilně odvedena do New Yorku, kde má při vyděračských kšeftech sloužit jako "počítadlo". Luke Wright (Jason Statham), zápasník bojových umění z New Jersey, zpacká zmanipulovaný zápas a ruská mafi e pro výstrahu zavraždí jeho ženu a každého, s kým se pokusí navázat jakékoli přátelství či vztah. A tak se Luke, bez domova, prostředků a naprosto izolovaný od společnosti, potuluje ulicemi a balancuje na pokraji sebevraždy. Náhle však jeho cestu zkříží malá vyděšená Číňanka pronásledovaná ruskými gangstery. Luke v mžiku stojí před zásadní otázkou: Pokračovat po vlastní ose vedoucí do záhuby nebo se vrátit zpět a bojovat s mafiánským podsvětím za záchranumalé dívky, kterou nikdy dříve nepotkal?

Madagaskar 3 (Madagascar 3: Europe's Most Wanted)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: ANIMOVANÝ

ZEMĚ: USA

ROK: 2012

REŽIE: Eric Darnell

HRAJÍ:

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, chorvatsky, polsky, slovensky, slovinsky, srbsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 92 min.

OBRAZ: 1920x1080p 1.78:1


Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů. Zejvení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku. Jenže staňte se cirkusáky, když nic zvláštního neumíte… Tenhle zpáteční lístek vyjde Martyho, Melamana, Glorii a Alexe hodně draze. Disk obsahuje: Interaktivní menu; Přímá volba scén; Komentář k filmu režisérů Erica Darnella, Conrada Vernona&Toma McGratha; Všichni do vlaku! (HD); Animátorský koutek; Zajímavosti o filmu (HD); Cirkusáci: Herecké obsazení (HD); Vystřižené scény (HD); Šílená hudební směs (HD); Principálové (HD); Madagaskar 3: Kulatý stůl (HD); Ukázky: Legendární parta (HD), Trailer k videohře Madagaskar 3 (HD); Svět Dreamworks Animation: Shrek (HD), Jak vycvičit draka (HD), Kung Fu Panda (HD), Madagaskar (HD), Kocour v botách (HD)

Líbáš jako ďábel  (Líbáš jako ďábel )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: ČR

ROK: 2012

REŽIE: Marie Poledňáková

HRAJÍ: Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Roman Vojtek, Martha Issová, Milan Šteindler, Jiří Langmajer, Petr Nárožný, Tereza Kostková, Nela Boudová

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 113 min.

OBRAZ: 1920x1080p 2.40:1


Helenin bývalý manžel, úspěšný spisovatel Karel se sice konečně odstěhoval ze společné domácnosti, může žít naplno svůj život svůdníka, ale začíná zjišťovat, že mu cosi chybí. Na Františkovu exmanželku Bohunu, energickou dámu, zvyklou vše řídit, pak situace dopadá ještě tíživěji. Oba hledají cesty, jak Františka a Helenu znovu získat pro sebe. František s Helenou zvolí z nastalé situace jediné rozumné východisko – rozhodnou se být chvíli sami a daleko, a tak vyrážejí na romantickou exotickou dovolenou do Maroka. Ale i zde je dostihnou nejen potíže, ale i jejich bývalí partneři, kteří ve Františkových a Heleniných cestovních lapáliích, k nimž patří ztracená zavadla, ukradené doklady a řada dalších problémů, vidí příležitost, jak se vrátit do jejich života. Pro náš pár teprve teď nastává opravdová zkouška jejich vztahu. Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh přichází autorka a režisérka Marie Poledňáková s volným pokračováním úspěšné komedie. Příběh filmu začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou definitivní minulostí a Helena s Františkem se pokoušejí začít nový, společný život. Ovšem, jak už to tak bývá, pouto s bývalým životem nelze zpřetrhat jen tak jednoduše. Stále je to vaše rodina, vaše okolí a vaši bývalí partneři do společného života nutně stále patří.

Probudím se včera  (Probudím se včera )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: ČR

ROK: 2012

REŽIE: Miloslav Šmídmajer

HRAJÍ: Jiří Mádl, Eva Josefíková, Filip Blažek, Viktor Preiss, Miroslav Táborský, Nela Boudová, Petr Nárožný, Zlata Adamovská, Svatopluk Skopal, Milan Šteindler, Boris Hybner, Ljuba Krbová, Martina Válková, David Matásek, Bohumil Klepl, Martin Zounar

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby Digital 2.0: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 120 min.

OBRAZ: 1920x1080p 2.40:1


Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny Petr, díky třídnímu srazu uvědomí, že jediná dívka, kterou kdy miloval, byla jeho spolužačka Eliška. Tehdy v sedmnácti letech, nenašel odvahu jí říct, že ji má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života. Petrovi se naskytne jedinečná šance. Cestovat zpět v čase do svých stu-dentských let a vrátit se do června 1989, kdy chodil do třeťáku. Dostane možnost napravit, co promeškal. Jenže zahrávat si s minulostí není jen tak. Návraty nejsou nikdy snadné. Petr se dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, kterou dobře zná od svých vlastních studentů. Postačí však tyhle zbraně na to, aby přes-vědčil Elišku o svých citech a získal její lásku?

Láska je láska  (Láska je láska )


zvětšit obrázek

ŽÁNR: KOMEDIE

ZEMĚ: ČR

ROK: 2012

REŽIE: Milan Cieslar

HRAJÍ: Petr Nárožný, Eliška Balzerová, Aneta Krejčíková, Ondřej Vetchý, Simona Stašová, Rudolf Hrušínský ml., Petr Vančura, Maciej Cymorek, Tomáš Vaněk, Jaromír Nosek, Jenovéfa Boková, Barbora Poláková, Kateřina Pindejová, Jarmila Vychodilová, Roman Štabrňák

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, Dolby DTS: česky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 108 min.

OBRAZ: 1920x1080p 2.40:1


Láska má mnoho podob. Osmnáctiletá Maruška (Aneta Krejčíková) prožívá svou první lásku a také první zklamání. To, že pravá láska nikdy neodkvete, zjišťuje i Maruščin dědeček Vlastimil (Petr Nárožný). Po letech potká svoji dávnou lásku Libušku (Eliška Balzerová), svéráznou důchodkyni, která holduje marihuaně. Karel (Ondřej Vetchý) žije ušlápnutý život po boku své dominantní manželky Zdeny (Simona Stašová), která se nehodlá smířit se synovou orientací a rozhodne se ho předělat na "normálního chlapa". Nečekaným prokletením osudů vznikne spousta humorných, absurdních i dojemných situací, přesně tak, jak to v životě bývá.

Temný rytíř povstal 2BD  (The Dark Knight Rises)


zvětšit obrázek

ŽÁNR: AKČNÍ

ZEMĚ: USA+VB

ROK: 2012

REŽIE: Christopher Nolan

HRAJÍ: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Nestor Carbonell, Matthew Modine, Joey King, Brett Cullen, Tom Conti, Chris Ellis, Christopher Judge, Daniel Sunjata

ZVUK: Dolby Digital 5.1: česky, maďarsky, polsky, rusky, turecky, ukrajinsky

ČESKÉ TITULKY: ano

DÉLKA: 164 min.

OBRAZ: 1920x1080p 2.40:1


Gotham se zmítá v temnotách nejistoty poté, co byl jeho maskovaný ochránce uznán vinným ze zločinů, které byly pro dobro lidu uloženy na jeho bedra. Nedůvěru v Batmana, a to co představuje, nahradila u většiny nenávist a pohrdání. Joker možná hnije v polstrované kobce v Arkhamu, ale s úsměvem. Lov na netopýřího muže je totiž v plném proudu a gothamské policejní složky pod vedením komisaře Jima Gordona (Gary Oldman) nejsou to jediné, co jde alteregu miliardáře Bruce Wayna (Christian Bale) po krku. Zdánlivě odnikud se vynořuje jakýsi Bane (Tom Hardy) a nocí se jako stín plíží tajemná kočičí žena Selina Kyle (Anne Hathaway).další stránky:
<< < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] > >>

 

2005 © PP (admin@vid-bean.info)